برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غيبت ستاره‌ها و بدشانسي گريبانگير ما شده استنشاط جو: در ديدار با مس كرمان تمركز نداشتيم

به گزارش خبرگزاري فارس، حميد نشاط جو درباره بازي برابر مس كرمان اظهار داشت: بچه‌ها نمايش خوبي داشتند. كاملا صاحب توپ و ميدان بوديم و تا پشت محوطه جريمه خوب پيش مي‌رفتيم؛ اما مقابل دروازه مس تمركز لازم را نداشتيم.
وي افزود: مس كرمان تيم خوب و پرمهره‌اي بود؛ اما نتوانست خطرات زيادي روي دروازه ما ايجاد كند. آنها يك بار با شوت دروازه ما را تهديد كردند كه توپ به تير دروازه خورد و يك بار هم روي اتفاق صاحب فرصت شدند كه به گل رسيدند. در مقابل، اغلب صاحب توپ و ميدان بوديم؛ اما نمي‌توانستيم از فرصت هاي گلزني‌مان استفاده كنيم.
دروازه بان استيل آذين گفت: در اين ديدار غيبت چند بازيكن از جمله فريدون زندي، حسين كعبي، كريمي و مهرزاد معدنچي تاثيرگذار بود. باعث شد 3 امتياز را نگيريم. مقابل استقلال كه اشتباهات داوري پيروزي را از ما گرفت و در بازي با مس هم غيبت اين بازيكنان و بدشانسي گريبانگيرمان شد.

نشاط جو تصريح كرد: اين سومين تساوي پياپي استيل آذين بود؛ اما مطمئن باشيد به مساوي كردن عادت نمي‌كنيم و به روزهاي پيروزي باز مي‌گرديم. نشان داده‌ايم كه در خارج از خانه بهتر كار مي‌كنيم و يكشنبه شب در زمين پيكان با كسب پيروزي و 3 امتياز دوباره روي نوار پيروزي قرار مي‌گيريم. با بازگشت زندي، كعبي و معدنچي پيكان را در قزوين شكست مي‌دهيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/29
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: