برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آثار فقر در خانواده ديويد بكام ثروتمند

انتشار گزارشي از وضعيت خانوادگي بازيكن انگليس تيم لوس‌‌آنجلس‌گالاكسي باعث حيرت مردم بريتانيا شد.

به نقل از روزنامه اخبار جهان، در شرايطي كه ديويد بكام به خاطر سال‌ها بازي در بالاترين سطح فوتبال جهان و حضور در تيم‌هاي منچستريونايتد، رئال‌مادريد اسپانيا و آ.ث‌ميلان ايتاليا به ثروت هنگفتي رسيده و در كنار برخورداري از درآمدهاي سنگين تبليغاتي، به عنوان يكي از سه بازيكن متمول جهان مطرح است، اعضاي خانواده‌اش اكنون در شرايط سخت مالي به سر مي‌برند.
لين بكام، 38 ساله، ‌خواهر بزرگ‌تر وي و مادر سه فرزند، اكنون با مستمري هفته‌اي 200 يورويي در تنگناهاي مالي است. اين خانم پس از اينكه مدت‌ها توسط برادر ورزشكارش حمايت مالي شد، پس از جدايي از ‌همسرش، به اداره حمايت‌هاي اجتماعي پناه برد تا با حقوق مستمري بتواند با دشواري هزينه زندگي خود و فرزندانش را تامين كند. هرچند وي و بچه‌هايش اكنون در خانه‌اي اقامت دارند كه ديويد 12 سال قبل خريداري كرد. با اين حال، مناسبات او و برادرش در ماه‌هاي اخير به سردي گراييده كه علت اين امر، رفتار عجيب كالين (شوهر جدا شده‌اش) به خاطر خريد و فروش مواد مخدر بوده است.
با توجه به اين شرايط، خواهر بكام قصد ازدواج مجدد داشت؛ اما هنگامي كه تلاش‌ها براي ازدواج جدي شد، نامزد جديد وي به خاطر برخورد فيزيكي با همسر سابقش به زندان افتاد.
ديويد بكام اكنون همراه همسر و سه فرزندش در لوس‌انجلس به سر مي‌برد. وي به خاطر مصدوميت شديد تاندون آشيل در ابتداي بهار، حضور در جام جهاني 2010 را از دست داد.

تاریخ: 1389/5/29
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: