برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استرالیا رسما خواهان امتیاز میزبانی جام ملت‌های آسیا شد

فدراسیون فوتبال استرالیا امروز رسما تقاضای امتیاز میزبانی جام ملت‌های آسیا 2015 را تقدیم مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری فوتبال آسیا، در مراسم کوتاهی که صبح پنجشنبه در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد، فدراسیون فوتبال استرالیا تقاضای میزبانی جام ملت‌های آسیا 2015 را تقدیم مسئولان AFC کرد.

محمد بن همام، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در حضور "بن بکلی"، دبیرکل فدراسیون فوتبال استرالیا و اعضا کمیته اجرایی AFC کتاب میزبانی را از "فرانک لوی"، رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا دریافت کرد.   فرانک لوی در این مراسم گفت: ما در فدراسیون فوتبال استرالیا افتخار می کنیم اگر بتوانیم مهمترین تورنمنت فوتبال آسیا را با عظمت بیشتری برگزار کنیم. امیدواریم با برگزاری جام ملت‌های آسیا 2015 بتوانیم به پیشرفت فوتبال آسیا کمک کنیم.   وی درباره احتمال آمدن تماشاگران بیشتر به ورزشگاه و استفاده از پتانسیل جمعیت چند ملیتی استرالیا گفت: استرالیا اگر متنوع‌ترین جمعیت جهان را نداشته باشد یکی از ترکیبی‌ترین کشورهای دنیا از لحاظ فرهنگ و ملیت است. به همین دلیل امیدواریم تیم‌های مختلف آسیایی با هواداران بسیار زیاد مقیم در استرالیا ورزشگاه‌ها را پر کنند و یکی از بهترین پیکارهای آسیایی را شاهد باشیم.   رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا خاطر نشان کرد: ما تنها به ملیت‌های مقیم استرالیا فکر نمی کنیم و سعی می کنیم مردم نقاط مختلف آسیا را هم در حین برگزاری رقابت‌ها به استرالیا بکشانیم و شلوغ‌ترین ورزشگاه‌های تاریخ جام ملت‌ها را بسازیم.   جام ملت‌های آسیا 2011 در قطر برگزار می شود و استرالیا تنها فدراسیونی است که برای جام ملت‌های آسیا 2015 درخواست میزبانی کرده است.   فدراسیون فوتبال استرالیا که چهار سال پیش به عضویت کنفدراسیون فوتبال آسیا درآمد، امیدوار است با گرفتن میزبانی جام ملت‌های آسیا 2015 و برگزاری آن احساس نزدیکی بیشتری در بین جامعه فوتبال آسیا بدست آورد.   فرانک لوی در این خصوص به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: شکی ندارم که برگزاری جام ملت‌های آسیا زمانی خواهد بود تا ما بتوانیم دوستی بیشتری با اهالی فوتبال آسیا برقرار کنیم.    وی ادامه داد: از عضویت در کنفدراسیون فوتبال آسیا احساس خوبی داریم و تلاش می کنیم انتظاراتی که برای جام ملت‌های آسیا 2015 وجود دارد را برآورده کنیم.
تاریخ: 1389/5/7
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: