برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رئیس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو: نتایج تیم ملی واترپلو ایران در رقابت های جام جهانی رومانی بدنیست

رئیس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو با بیان اینكه نتایج تیم ملی واترپلو ایران در رقابت های جام جهانی رومانی بدنیست گفت : حضور ایران در این رقابت های سطح یك جهان مهم است نه نتایج . امیر حسین آیت اللهی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر درباره دو شكست سنگین ایران در رقابت های جام جهانی مقابل اسپانیا و رومانی گفت : از شما خواهش می كنم نتایج خوب را برای تیم ملی ایران تعریف كنید ؛ تیم ملی ایران با قهرمان جهان بازی كرد و این نتایج را به دست آورده است از این رو نتایج ایران در رقابت های جام جهانی اصلاً بد نبوده است .

رئیس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو افزود : این رقابت ها با حضور 7 تیم برتر جهان برگزار شد و به علت اینكه قهرمان آفریقا در این رقابت ها شركت نكرد فدراسیون جهانی این شانس را به ایران داد تا بتواند در رقابت هایی چنین معتبر شركت كند .

وی در ادامه گفت : شكست های سنگین ایران در این رقابت ها قابل پیش بینی بود ؛ ولی تیم ملی ایران باید در رقابت های تراز اول جهانی شركت كند و از شكست هراسی نداشته باشد حتی از حواشی به وجود آمده پس از این شكست ها هم هراسی نداریم و فقط به پیشرفت واترپلو ایران فكر می كنیم.

آیت اللهی تصریح كرد : واترپلو ایران هم اكنون تیم درجه سه آسیا هم نیست و در این رقابت ها تیم چین كه قهرمان بی رقیب در آسیاست با 10 اختلاف به تیم های قهرمان و درجه یك جهان باخته است ولی باز هم در این رقابت ها شركت می كند .

این موضوع نشان می دهد كه سطح مسابقات چقدر بالاست و حضور در این رقابت ها سبب بالا رفتن سطح این ورزش در ایران می شود و واترپلو ایران را از شرایط ركورد نجات می دهد و اصلاً وقتی فرصتی ایجاد شد كه در این رقابت های به این مهمی شركت كنیم چرا باید این فرصت را از دست بدهیم .

رئیس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو افزود : مگر واترپلوی ایران در كجای جهان قرار داشته كه این گونه از انتظار می رود ؛ باید بگویم كه واترپلوی ایران حداقل از فوتبال جلوتر است چون ما افتخار حضور در جام جهانی و همچنین بازی با تیم های بزرگ را داشتیم ولی فوتبال با این همه هزینه حتی موفق به رسیدن به جام جهانی هم نشد .

وی در پاسخ به این سوال كه آیا از نتایج تیم ملی ایران رضایت دارد یا خیر گفت : این سوال را یك سوال جهت دار می دانم ولی به علت احترام به رسانه به این سوال پاسخ می دهم ؛ مادر این رقابت ها با نتایج فاحشی باختیم ولی این برای تیم ملی ایران مهم نیست بلكه نفس حضور ایران در این رقابت ها مهم است نه نتایج ایران .

آیت اللهی افزود : حتی اگر بیشتر گل بخوریم مهم نیست چون فعلاً حد ما همین است و باید تلاش كنیم تا به جایی بهتر برسیم .تاریخ: 1389/5/7
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: