برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انتقال يک تيم ليگ برتري به مازندران قطعي است

مدير کل تربيت بدني مازندران با اشاره به برگزاري جلساتي با مسئولان ورزش کشور اظهار داشت: انتقال تيم ليگ برتري به مازندران قطعي است.

به گزارش مهر، نصرالله پريچهره در حاشيه مجمع عمومي هيئت پزشکي ورزشي مازندران در جمع خبرنگاران افزود: در حالي که تنها کمتر از يک ماه از آغاز مسابقات ليگ برتري فوتبال باقي نمانده در تلاش هستيم تا با هماهنگي نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي يکي از تيم هاي ليگ برتري را به مازندران انتقال دهيم.

وي خاطر نشان کرد: هيئتي از تربيت بدني مازندران قرار است طي روز آينده با مسئولان چند تيم ليگ برتري فوتبال و فدراسيون مذاکراتي را در مورد انتقال تيم ليگ برتري به استان خواهند داشت.

رئيس دستگاه ورزش مازندران با اشاره به اينکه هفته آينده هفته پرکاري براي هيئت فوتبال مازندران خواهد بود تصريح کرد: به زودي انتقال تيم دسته اولي به مازندران محقق مي شود.

پريچهره با بيان اينکه با جذب و انتقال تيم دسته اولي ليگ به مازندران مي توانيم فوتباليست هاي مازندراني را که در تيم هاي ديگر توپ مي زنند را به استان جذب کنيم يادآور شد: بسياري از اين فوتباليست هاي استان نيز آمادگي خود را براي فعاليت در تيم دسته برتري استان با نصف دريافتي حقوق اعلام داشتند.

وي با اشاره به کسب مقام نخست تربيت بدني مازندران در بين ادارات کل تربيت بدني کشور در سال 88 افزود: تمامي اين موفقيت ها را مرهون تلاش هاي ورزشکاران و پهلوانان استان در عرصه هاي بين المللي و جهاني هستيم.

وي در مورد واگذاري تيم مقاومت مازندران به يک تيم جنوبي اظهار داشت: بر اساس قانون تربيت بدني استان جلوي انتقال اين تيم را خواهيم گرفت و در يکي از شهرهاي استان اين تيم فعاليت خود را از سر خواهد گرفت.

پريچهره هزينه بازيکنان بومي ليگ دسته يکي را در يک فصل بالغ بر يک ميليارد ريال اعلام کرد و افزود: تيم مازني بايد شامل 50 درصد عوامل کادر فني و بازيکن را شامل شود.

مديرکل تربيت بدني مازندران از برنامه هاي اين اداره کل براي تقويت ورزش همگاني در استان خبر داد و گفت: بر اساس برنامه پيش بيني شده قصد داريم 10 درصد جمعيت استان را معادل 300 هزار نفر به عنوان جمعيت ورزشکار سازمان يافته قلمداد کنيم.

پريچهره همچنين از رايزني هاي صورت گرفته با يکي از اسپانسرها و حاميان مالي براي از سرگيري فعاليت تيم دسته يکي فوتبال شموشک نوشهر خبر داد و گفت: شموشک نوشهر به زودي به عرصه مسابقاتي فوتبال کشور باز خواهد گشت.

تاریخ: 1389/5/29
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: