برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اطلاعیه کمیته رسیدگی به تخلفات: آوردن اسم خاطیان ممنوع

اطلاعیه کمیته رسیدگی به تخلفات: آوردن اسم خاطیان ممنوع 6:08:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : هیات رسیدگی بدون توجه به جریان سازی برخی رسانه‌ها قاطعانه و مجدانه تاکید می‌کند با دقت و جدیت تمام جریان ناسالم فوتبال اعم از سوء جریان مالی، تبانی، دوپینگ، رفتارهای خلاف آئین نامه و ... را رصد می‌کند و پس از بررسی تخلفات با متخلفین در هر رده و مسئولیتی که باشند با آنها برخورد شده و نتیجه آن به افراد ذیربط ابلاغ خواهد شد

در شرایطی که شایعاتی تازه مبنی بر حذف غریب‌الوقوع دو مربی از لیگ برتر فوتبال در روزهای آینده شنیده می‌شود. دبیرخانه هیئت بررسی و رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه‌ تأکیده شد که پرونده برخی افراد در حال بررسی و تا حصول نتیجه قطعی فرصتی بیشتر لازم است. در این بیانیه اعلام شده آنچه درباره برخی افراد شایعه شده است جریان‌سازی خبری بوده و گمان‌زنی. این دبیرخانه با تأکید بر مبارزه با جریان ناسالم فوتبال اعلام کرده است هیچ فرد یا نهادی حق ندارد در این زمینه اظهارنظری انجام بدهد .

دو مربی‌ای که شایعه حذف آنها مطرح است،‌ از مربیان مطرح فوتبال ایران هستند و صحبتی درباره بی‌گناهی یا مشکل‌دار بودن آنها نمی‌شود کرد.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: