برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تمام ايران عليه قلعه نوعي و سپاهان !! /قلعه نوعي: آقاي جلالي به زمين دويدن شما چه ربطي به سپاهان دارد؟! /اگرلازم باشد بازيکنان نامي را هم نيمکت نشين مي‌کنم

سرمربي تيم فوتبال سپاهان پس از شکست در شهرآورد اصفهان و واگذاري نتيجه به ذوب آهن، با ابراز رضايت از سطح کيفي مسابقه، پيروزي يک بر صفر رقيب سنتي خود را غير عادلانه توصيف کرد و گفت: با اضافه شدن فابيو جانواريو مشکلات خط هافبک ما رفع و به آن سپاهان ايده آل نزديک خواهيم شد.
 امير قلعه نوعي در نشست مطبوعاتي پس از بازي، با بيان اينکه هر دو تيم، فوتبال بسيار خوب و با کيفيتي به نمايش گذاشتند، اظهار کرد: بسيار خوشحالم که فوتبال سطح بالايي را هر دو تيم بازي کردند. در اين ديدار هم در نيمه‌ي نخست و هم در نيمه‌ي دوم، کنترل و نبض بازي کاملا در اختيار ما بود، اما متاسفانه نتوانستيم همچون بازي هاي گذشته، از موقعيت هايي که بدست آورديم بهره ي لازم را ببريم.

وي افزود: ذوب آهن پس از به ثمر رساندن گل يک بازي بسته را در دستور کار خود قرار داد، ما نيز عمق و کناره هاي آنها را براي حمله و ايجاد موقعيت در نظر گرفته بوديم که تا حدودي نيز موفق بوديم و توانستيم چندين موقعيت بسيار خوب گل زني روي دروازه ي حريف خلق کنيم. اما مدافعين و دروازه بان ذوب آهن در اين ديدار بسيار خوب کار کردند و اجازه ندادند ما از موقعيت هاي خود استفاده کنيم. به باشگاه ذوب آهن و شخص منصور ابراهيم زاده تبريک مي گويم، فوتبال خوبي بازي کردند اما بايد اذعان کنم در اين ديدار به نوعي عدالت فوتبال رعايت نشد و موقعيت هاي ما به ثمر نرسيد.

سرمربي سپاهان با بد توصيف کردن کسب تنها 6 امتياز از 5 مسابقه بيان داشت: ما روز به روز از نظر کيفيت بازي در حال بهتر شدن هستيم و به هماهنگي لازم و آن چيزي که مد نظر کادر فني است نزديک تر مي شويم. اميدوارم بدشانسي هايي که گريبان گير سپاهان شده است تمام شود و مصدوماني هم که داريم بهبود يابند تا بتوانيم با تمام قدرت مسابقات را ادامه دهيم. با اين وجود از تمام بازيکنانم تشکر مي کنم، مخصوصا عملکردي که در نيمه‌ي دوم داشتند ستودني بود چراکه از هيچ تلاشي فروگذار نکرند اما بازي را باختيم؛ اميدوارم مبارک بچه هاي ذوب آهن باشد.

قلعه نوعي با بيان اينکه براي اين باخت هيچ بهانه اي نمي آورم، تصريح کرد: جديدا هر اتفاقي که در هر جاي ايران رخ مي دهد بحث سپاهان مطرح مي شود! اين روزها سپاهان هووي بعضي افراد شده است!

سرمربي اسبق تيم ملي با تاکيد بر اينکه ما در اصفهان هم مظلوم هستيم و برخي دوستان علاقه ندارند سپاهان موفق باشد، خطاب به خبرنگاران گفت: همانطور که همه ي ايران عليه امير قلعه نوعي و سپاهان هستند، شما ها نيز عليه قلعه نوعي و سپاهان هستيد! اين جاي تعجب دارد! البته بايد بگويم همه ي شما ها هم اينگونه نيستيد!

وي پيرامون صحبت هاي سرمربي فولاد خوزستان پس از بازي برابر نفت تهران، اضافه کرد: از مجيد جلالي که دليل اعتراضش را پرسيده‌اند جواب داده به دليل بازي هفته ي قبل برابر سپاهان اعتراض کرده ام! اينکه مربي به وسط زمين مسابقه دويده چه ربطي به سپاهان دارد؟! چرا وقتي که در بازي فولاد و نفت تهران يک پنالتي براي تيم تهراني گرفته نشد چيزي نگفتيد؟!

قلعه نوعي با ابراز اميدواري به بهبود شرايط تيم سپاهان در هفته هاي آينده خاطر نشان کرد: کيفيتي که امروز بازيکنانم به نمايش گذاشتند من را به آينده بسيار اميدوار کرد. مطمئنا در بازي هاي آينده به آن سپاهان ايده آل و آن تيمي که مد نظر کادرفني است خواهيم رسيد.

سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سوال ايسنا که چرا با وجود بازيکنان بازي سازي چون محرم نويدکيا و احمد جمشيديان به نفوذ از کناره ها و ارسال هاي مستقيم تاکيد داريد، گفت: وقتي تيم هايي که برابر ما قرار مي گيرند با تجمع در خط دفاعي، کانال مرکزي را مي بندند، طبيعي است که ما براي ايجاد موقعيت از کناره ها استفاده کنيم و بازي را به لب خط بکشانيم. در اين ديدار هم پس از حضور بيک زاده در زمين مسابقه، ارسال هاي خطرناکي را به روي دروازه‌ي حريف انجام داديم که متاسفانه مهاجمين نتوانستند آنها را تبديل به گل کنند.

وي با بيان اينکه با هيچ بازيکني تعارف ندارم و اگر لازم باشد بازيکنان نامي را نيز نيمکت نشين مي‌کنم، ادامه داد: معتقدم اگر خط هافبک ما به آن ترکيب ايده آل برسد مطمئنا هم مهاجمين را در عمق خط دفاعي حريفان به خوبي تغذيه مي کنند و هم مي توانيم از خسرو حيدري در کناره ي خط طولي به نحو بهتري استفاده کنيم. بايد بگويم تا پيش از اين بازي خط هافبک ما کيفيت لازم را نداشت ولي برابر ذوب آهن بسيار بهتر شده بود و از نظر کيفي در سطح بسيار مطلوبي قرار داشت. مطمئنا با اضافه شدن فابيو جانواريو مشکلات خط هافبک ما رفع خواهد شد.

امير قلعه نوعي در پايان در پاسخ به اين سوال که "شما در يکي از مصاحبه هايتان سپاهان را تيمي بي مهره و بي ستاره توصيف کرده بوديد اما در يک مصاحبه ي ديگر از بستن تيمي پر مهره هم چون بارسلوناي اسپانيا خبر داده بوديد! ، سرانجام اکنون قهرمان فصل گذشته پرستاره است يا خير؟" خاطر نشان کرد: ما سه بازيکن از شهرداري بندرعباس و ابومسلم خراسان جذب کرده ايم که کسي اين بازيکنان را نمي بيند! ما در سپاهان يک تيم هستيم، مگر تيم هاي ديگر مهره ندارند؟ هر تيمي به بضاعت خود ستاره دارد، ما بايد اگر ستاره اي هم در اختيار داريم آنها را تبديل به يک تيم منسجم کنيم که پارسال اين گونه بوديم و اين فصل نيز قطعا به آن دست خواهيم يافت.
تاریخ: 1389/5/29
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: