برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انضباط و اخلاق مهم است نه ریش و مو / آقای گل پیشین فوتبال ایران هم در مقابل منشور اخلاقی قد علم کرد: مدل موی من به کسی ربطی ندارد

انضباط و اخلاق مهم است نه ریش و مو / آقای گل پیشین فوتبال ایران هم در مقابل منشور اخلاقی قد علم کرد: مدل موی من به کسی ربطی ندارد 6:24:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : دنی اولروم مهاجم نیجریه‌ای تراکتورسازی تبریز با شکل و شمایل جالب توجهی در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفت.او باوجود باخت مقابل پرسپولیس از عملکرد تیمش رضایت دارد.

او  می‌گوید: «مسابقه دیروز عالی بود و از این بازی راضی بودم. هرچند باختیم اما بازی خوبی را انجام دادیم. به این نکته توجه داشته باشید که تیم ماهنوز جا نیفتاده است و پس از گذشت چند مسابقه خیلی بهتر می شویم. درضمن حریف ما تیم پرمهره پرسپولیس بود که در تهران با آنها روبه رو شدیم. »

او و سایر مهاجمان تراکتور نتوانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند. او محتاط بودن پرسپولیس را دلیل این موضوع می‌داند: «مدافعان پرسپولیس خیلی جمع و رو به عقب بازی می‌کردند. آنها می‌دانستند که ما مهاجمان تکنیکی و سرعتی داریم. برای همین در طول مسابقه اصلا ریسک نکردند و تمام راه‌هایی که به دروازه ختم می شد را به خوبی پوشش داده‌بودند. مطمئن باشید اگر تنها یک موقعیت خوب گلزنی هم گیر من می‌آمد آن را تبدیل به گل می‌کردم. اما توپ خوبی به من نرسید تا از آن استفاده کنم.»

مهاجم سیه‌چهرده تراکتور به هواداران تبریزی قول می‌دهد در بازی هفته آینده این شکست را جبران کند: «ما از این باخت بسیار ناراحت شدیم. هرچند بد نبودیم اما به هرحال باخت باخت است. اما باید به این نکته هم توجه داشت که فوتبال برد و باخت دارد و یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد. برخی مواقع شانس روی موفقیت یک تیم تاثیر زیادی دارد مثل بازی دیروز که پرسپولیس روی یک موقعیت و یک غافلگیری‌ به پیروزی رسید. اما به هواداران تراکتورسازی قول می‌دهم که در بازی بعدی جبران کنیم. در حضور 100 هزار تماشاگر تبریزی و در زمین خودمان اولین پیروزی را جشن خواهیم گرفت.» اولروم در رابطه با درگیری پیش آمده میان هواداران دو تیم ترجیح می‌دهد حرفی نزند: «من کاری به هواداران ندارم و سرم به کار خودم است. اصلا ندیدم که چه اتفاقی افتاد. حرفی برای گفتن دراین رابطه ندارم.»

مدل خاص موهای این مهاجم حسابی توجه همه را جلب کرده بود. این موضوع می‌تواند واکنش سازمان لیگ را که نشان داده به مدل مو و ریش بازیکنان حساس است در پی داشته باشد.اولروم در این خصوص تاکید می‌کند : «مگر در جام جهانی ندیدید که بازیکنان مدل موهای مختلف گذاشته بودند. در سطح اول فوتبال دنیا به این چیزها توجه نمی‌شود. مهم این است که یک بازیکن منضبط و با اخلاق باشد و برای تیم خود خوب بازی کند. مدل موی من به کسی ربطی ندارد. به‌عنوان یک بازیکن به قوانین حرفه‌ای فوتبال احترام می‌گذارم و تلاش می‌کنم یک بازیکن مثبت و منضبط برای تیمم و لیگ ایران باشم. تا به امروز هم کسی به من نگفته که چرا مدل‌ موهای من اینگونه است.»

درانتها آقای گل پیشین ایران وعده تکرار این عنوان را در لیگ دهم حرفه‌ای می‌دهد: «می‌خواهم این فصل آقای گل شوم. من سابقه آقای گلی در فوتبال ایران را دارم. آن فصل که با ابومسلم آقای گل شدم از هفته ششم شروع به گلزنی کردم اما اینبار می‌خواهم تا بازی هفته دوم گلزنی‌هایم را شروع کنم. البته باید خیلی مراقب باشم تا مصدوم نشوم. به عنوان نمونه در بازی دیروز در یک موقعیت تک به تک دروازه‌بان پرسپولیس توپ را ول کرده بود و می‌خواست پای من را بشکند که مراقب بودم و به سرعت از روی او پریدم تا به پای من صدمه نزند.»
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: