برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازیکن نباید دخالت کند که دیگری چقدر گرفته است / خلعتبری: اگر ذوب آهن رضایت بدهد می روم /در واکنش به قسم حضرت زهرا برای پیوستن به پرسپولیس: فقط راجع به ذوب آهن حرف می زنم!

احسان بعیدی

محمدرضا خلعتبری بهترین بازیکن دو تیم اصفهانی در هفته نخست لیگ برتر بود. او از همین هفته اول دو گل زد تا علاوه بر سه امتیازی که در جیب تیمش قرار داد از هم اکنون برای آقای گلی لیگ برتر هم خط و نشان بکشد.

خلعتبری در مورد این مسابقه می گوید:"خدا را شکر می کنم که تیم ما هفته اول را با برد آغاز کرد. گلها هم ثمره زحمات بچه ها بود. گل اول که پنالتی بر روی فرهادی بود و گل دوم هم که حاصل پاس زیبای کاسترو."کاسترو  و فرهادی در ترکیب ذوب آهن خیلی تاثیرگذار هستند ولی بازی خلعتبری بیشتر به چشم می آیید.خودش در این مورد ادامه می دهد:"در تیم ذوب آهن همه بازیکنان برای موفقیت تیم زحمت می کشند. از دروازه بان تا نوک حمله. به هر حال کسی که گل می زند بیشتر مورد توجه قرار می گیرد."

خلعتبری تاکید می کند:"با اعتقاد من مهم این بود که در هفته اول 3 امتیاز را بگیریم. من معتقدم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ولی از زمانی که رجب زاده اخراج شد بایستی برای حفظ نتیجه کار می کردیم و شاید همین عامل باعث شد نتوانیم به حملات خودمان ادامه دهیم.ما کاری به بقیه تیمها نداریم. ما برای اینکه قهرمان شویم باید کار خودمان را به نحو احسن انجام دهیم."

او در پاسخ به این سوال که قرار است این فصل هم نایب قهرمان شوید تاکید می کند:"مطمئن باشید هدف ما همیشه قهرمانی است که در دو فصل اخیر متاسفانه نتوانستیم به آن دست یابیم اما در این فصل به هدفمان می رسیم.ما تغییرات زیادی نداشتیم ولی بازیکنانی که به جمع ما اضافه شدند واقعاً بازیکنان خوبی هستند. در بازی با پیکان هم ماهینی و رجب زاده بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

رجب زاده پیش از ظهورخلعتبری در ذوب آهن ستاره این تیم بود. محمدرضا در پاسخ به این سوال که رجب زاده در اوج بهتر بود یا خلعتبری می گوید:"در این مورد مربیان و کارشناسان باید نظر بدهند و من نمی توانم چیزی بگویم."خلعتبری در مورد کاپیتانی رجب زاده هم حرف می زند:"قرار بود حدادی فر کاپیتان باشد ولی از آنجا که رجب زاده بزرگتر است و قاسم بازیکن فوق العاده با شخصیتی است بازوبند را به رجب زاده هدیه کرد. البته فرقی نمی کند چه کسی باروبند را ببندد."

خلعتبری در مورد پوهانگ کره جنوبی حریف آسیایی تیمش که شرایط خوبی در لیگ کره ندارند و از جام حذفی کره هم حذف شده تاکید می کند:"همین موضوع باعث می شود آنها نهایت تلاششان را برای لیگ قهرمانان و تنها جامی که می توانند بگیرند به کار ببندند. متاسفانه من در بازی اول نیستم ولی بقیه بچه ها می توانند یک بازی خوب به نمایش بگذارند."

خود خلعتبری هم فکر نمی کرد در ذوب آهن بماند و سرپرست موقت پرسپولیس هم در مصاحبه ای گفته است که خلعتبری قسم حضرت زهرا (سلام الله علیها)خورد که به پرسپولیس بیاید.خلعتبری در این مورد می گوید:"دوست ندارم راجع به این موضوع حرفی بزنم و فقط  در مورد ذوب آهن صحبت می کنم.

خلعتبری اینکه مبلغ قراردادش با ذوب آهن 900 میلیون تومان است را تکذیب می کند:"اصلاچنین چیزی صحت ندارد. در همان زمان هم که این حرفها مطرح شد بعضی از بازیکنان باور کرده بودند و رفته بودند در باشگاه صحبت کرده بودند.من توقع ندارم بازیکنی دخالت کند و بگوید دیگری چقدر گرفت. معلوم است که ناراحت شدم.اگر خود آنها صد برابر من هم می گرفتند ناراحت نمی شدم. این باشگاه است که تشخیص می دهد هر بازیکن را با چه مبلغی می خواهد."

گویا بندی در قرارداد خلعتبری مبنی بر پیوستن به تیمهای خارجی وجود دارد که خودش در این خصوص می گوید:"بله،اتفاقا به باشگاه ذوب آهن رفتم تا در رابطه با پیشنهاد جدیدی که از باشگاه النصر دارم با آقای دلیلی مذاکره کنم که ایشان حضور نداشتند.باشگاه النصر حاضر است با ذوب آهن مذاکره کند. البته من خودم دلم با ذوب آهن است اما اگر النصر بتواند ذوب آهن را راضی کند شاید به این تیم پیوستم."

تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: