برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیم‌های کاراته و جوجیتسو در المپیک هنرهای رزمی شرکت می‌کنند

اولین دوره المپیک هنرهای رزمی به میزبانی چین برگزار خواهد شد و تیم های جوجیتسو و کاراته ایران برای حضور در این مسابقات راهی چین می شوند.

به گزارش خبرنگارمهر، تیم های کاراته و جوجیستو ایران از جمله رشته های رزمی هستند که به نمایندگی از ایران در اولین دوره المپیک هنرهای رزمی در چین به میدان خواهند رفت. این رقابت ها از 8 شهریورماه با حضور نمایندگان رزمی 60 کشور جهان در پکن آغاز می شود. 

تیم کاراته ایران با ترکیب سعید فرخی، ذبیح الله پورشیب، نادر جودت و محمد رضا غروبی در این دوره از رقابتها شرکت خواهد داشت. مسعود رهنما سرمربی تیم اعزامی به بازیهای آسیایی گوانگجو و علی عسگری عضو کادر فنی تیم اعزامی به رقابتهای جهانی صربستان هدایت این تیم چهار نفره را برعهده خواهند داشت.

فدراسیون کاراته از اعزام دو مربی علاوه برهدایت تیم ایران، انتظار دارد حریفان ملی پوشان کشورمان در رقابتهای جهانی و بازیهای آسیایی را که اغلب آنها در چین به میدان خواهند رفت را ارزیابی کنند.

از سوی دیگر سهمیه قاره آسیا در رقابتهای جوجیتسو چهار ورزشکار است که یک سهمیه آن به ایران اختصاص یافته است. قاسم یکتاپرست در وزن 62- کیلوگرم به مربیگری سید امین خوشبین راهی این دوره از مسابقات خواهند شد. این نفرات چهارم شهریورماه راهی دبی شده و از آنجا به پکن سفر می کنند.


تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: