برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انتقاد یک فوتبالیست جزیره:آی-پاد ؛ فوتبال ستیزترین ابزاری که در رختکن تیمها پیدا می‌شود!

مهاجم تیم استوک سیتی انگلستان با انتقاد از آی-پادها به عنوان یکی از فوتبال ستیز ترین ابزارهایی که تا کنون وارد رختکن فوتبالیستها شده، آن را ابزاری می داند که در حال ویران کردن ورزش فوتبال است.

به گزارش خبرگزاری مهر، "دیو کیتسون" مهاجم تیم دسته اولی استوک سیتی می گوید آی-پادها در حال تخریب کردن فوتبال هستند زیرا فوتبالیستها به جای اینکه قبل از آغاز بازی با هم تیمی های خود تعامل برقرار کنند تنها به آی-پادهای خود گوش می کنند.

این مهاجم 30 ساله می گوید به جای اینکه هر یک از اعضای تیم به تنهایی به آهنگ مورد علاقه خود گوش دهد، همه اعضای تیم باید به یک موضوع یا موسیقی واحد گوش کنند.

وی می افزاید حتی برخی از فوتبالیستها قبل از آغاز بازی به جای شنیدن صحبتها یا حتی موسیقی هایی که بتواند روح جنگندگی و رقابت را در آنها زنده کند، به موسیقی های غمگین و ملالت بار گوش می سپارند. وی از آی-پادها به عنوان یکی از فوتبال ستیز ترین ابزارهایی یاد می کند که تا به حال وارد رختکنهای فوتبالیستها شده است.

به اعتقاد وی رختکنها قبل از آغاز هر بازی باید مملو از سر و صدا، انرژی و سخنان امیدوار کننده باشد اما در عوض آی-پادها رختکنها را به اتاقهایی آرام و ساکت تبدیل کرده اند که در آن فوتبالیستها در گوشه ای چمباتمه زده و در افکار خود فرو رفته اند و اکثر آنها به شدت بدبخت به نظر می رسند.

بر اساس گزارش تلگراف، "کیتسون" می گوید: موسیقی می تواند یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای انگیزشی برای فوتبالیستها باشد الیته در صورتی که همه به یک موسیقی گوش داده و با یکدیگر گفتگو کنند. من معتقدم موسیقی باید قبل از مسابقه برای هوشیاری به کار گرفته شود، نه برای ایجاد احساس آرامش، فوتبال اصلا بازی آرامی نیست."


تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: