برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نبرد نفتي استقلال و رونمايي از تماشاگران تبريزي

هفته ششم ليگ برتر دهم با اولين ميزباني با تماشاگر تراكتورسازي و نبرد استقلال و نفت تهران همراه است.

هفته ششم ليگ برتر، 72 ساعت پس از پايان هفته پنجم و يكشنبه شب با انجام 5 ديدار آغاز مي‌شود. 4 ديدار ديگر هم دوشنبه شب انجام مي‌شود. برنامه اين مسابقات به شرح زير است:

* نفت تهران- استقلال
اگرچه نفت در اين مسابقه ميزبان است؛ اما ميزبان واقعي استقلال است كه با حضور تماشاگرانش در ورزشگاه آزادي، به دنبال سومين برد اين فصل خود هست.
نفت تهران با وجود اينكه اولين حضور خود را در ليگ برتر تجربه مي‌كند؛ اما نتايج بدي كسب نكرده است؛ هر چند شاگردان حسين فركي مي‌دانند كار سختي برابر آبي‌پوشان با روحيه دارند.استقلالي‌ها كه چهارشنبه پيكان را با 3 گل شكست دادند، در اين ديدار هم مي‌خواهند پيروز از ميدان خارج شوند. فاصله اين دو تيم فقط 2 امتياز است و استقلال 8 امتيازي، ششم است و نفت با 6 امتياز در رده يازدهم جدول قرار دارد.

* مس كرمان- فولاد خوزستان
صمد مرفاوي پس از 3 شكست متوالي در ابتداي ليگ، اكنون با يك برد و يك مساوي، مس را به رده پانزدهم جدول رسانده است؛ اما اين تيم مانند فصل گذشته خط دفاع متزلزلي دارد. اين تيم 8 گل دريافت كرده و به همين تعداد هم گل زده؛ اما فولاد فقط 3 گل خورده و 6 گل زده است. با اين حال، مرفاوي روي 3 امتياز اين ديدار خانگي حساب باز كرده و مي‌داند مديران باشگاه تحمل شكست ديگري را ندارند. جدال تاكتيكي مرفاوي و مجيد جلالي روي نيمكت دو تيم مي‌تواند ديدني باشد.

* پيكان قزوين- استيل آذين
پيكان در شرايط بحراني قرار دارد. اين تيم از 5 مسابقه، فقط يك امتياز گرفته و يكي از دو تيم بدون برد ليگ دهم است. با اين حال، احمدزاده سرمربي پيكان بعد از هر شكست مدام از بازي خوب تيمش و بدشانسي‌هاي خودش مي‌گويد؛ اين در حاليست كه مديران معتقدند حاضرند تيمشان بد بازي كند؛ اما امتياز بگيرد. احمدزاده اگر نتواند به برتري برسد، امكان دارد اولين مربي بركنارشده ليگ دهم باشد.
در آن سوي ميدان، تيم پرستاره استيل آذين است كه اگرچه شرايطش در جدول بد نيست و با 9 امتياز در رده چهارم قرار دارد؛ اما كسب 3 تساوي پياپي خوشايند مديران اين باشگاه نيست. آنها مي‌خواهند طلسم تساوي‌هايشان را بشكنند و در قواره يك مدعي ظاهر شوند. هر دو تيم براي برد مي‌آيند؛ اما روي كاغذ شانس استيل آذين بسيار بيشتر است.

*سپاهان اصفهان- پاس همدان
مديران سپاهان در ابتداي فصل امير قلعه‌نويي را حفظ كردند تا بتوانند بعد از قهرماني فصل گذشته، در ليگ دهم نيز جز مدعيان قهرماني باشند؛ اما تيم قهرمان ليگ دهم تا هفته پنجم فقط يك برد خفيف يك بر صفر برابر شاهين بوشهر به دست آورده است. به همين دليل، زردپوشان اصفهاني در ديدار با پاس براي پايان ناكامي خود با انگيزه مضاعف به ميدان مي‌آيند تا دومين برد خود را كسب كنند؛ اما پاس همدان نيز نسبت به فصل گذشته بسيار تغيير كرده و اكنون با 10 امتياز در رده سوم جدول است.

*تراكتورسازي تبريز- ملوان انزلي
تراكتورسازي در ليگ دهم براي اولين مرتبه يكشنبه شب برابر تماشاگران تبريزي به ميدان مي‌رود. از بخت بد ملوان است كه شاهد رونمايي از حضور پرشور طرفداران تراكتور خواهد بود.
تراكتورسازي كه در ديدارهاي گذشته از داشتن تماشاگر به حكم كميته انضباطي محروم بود، تا اين جاي كار بد نتيجه نگرفته؛ اما مي‌خواهد اولين برد خانگي را با حضور تماشاگرانش جشن بگيرد. اين تيم در گرماي بوشهر يك امتياز از شاهين گرفت؛ اما ملوان در خانه برابر سايپا شكست خورد.

تاریخ: 1389/5/30
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: