برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدي: تركيب تيم ملي كشتي آزاد اين هفته معرفي مي‌شود

ورزش. كشتي. محمدي
تهران - سرمربي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان در آستانه برپايي آخرين اردوي آماده‌سازي گفت: تركيب تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو را طي هفته جاري مشخص و معرفي خواهيم كرد.

غلامرضا محمدي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد: روند انتخاب و معرفي ملي پوشان اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو به گونه اي است كه بايد تك تك اين افراد را طبق عملكرد چند ماهه آنان و با حساسيت و دقت نظر خاصي بررسي و آناليز كنيم.

وي افزود: ماههاست كه برخي از كشتي گيران برتر كشورمان را گزينش كرده و در اردوهاي مختلف آماده‌سازي زيرنظر قرار داريم. در همين راستا نفرات زيادي را به تورنمنت‌هاي بين‌المللي اعزام كرديم و برخي از آنان را نيز هم در چندين مسابقه داخلي محك زديم.

سرمربي تيم ملي كشتي آزاد ابراز داشت: پس با اين حساب و با توجه به برگزاري چندين مرحله اردو در ماه‌هاي اخير و همچنين شركت در سه تورنمنت بين‌المللي گرجستان، آذربايجان و لهستان، كادر فني تا هفته جاري، تركيب تيم ملي كشورمان را براي حضور در رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو اعلام خواهد كرد.

محمدي ادامه داد: كادر فني تيم ملي به هيچ عنوان به عامل مهم و سازنده زمان بي‌توجهي نكرده و ما طبق زمان بندي دقيق و مدون خود به برپايي اردوهاي اماده‌سازي پرداخته ايم. ضمن اينكه اردوي ما نيز از روز ‪۱۷‬ مردادماه در خانه كشتي آغاز شده و طبق برنامه تا زمان اعزام تيم ملي به مسكو پيش رو داريم.

وي در خاتمه افزود: كادر فني تيم ملي كشتي آزاد با توجه به برگزاري رقابت هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو از ساعت ‪ ۱۳‬پيگيري مي‌شود به اين فكر افتاد تا شرايط فيزيكي و روحي اردونشينان را براي كشتي گرفتن در اين ساعت تقويت كنيم. به همين دليل تمرينات ما در برخي از مواقع از اوايل ظهر آغاز مي‌شد تا ملي پوشان اردونشين هر چه بيشتر ساخته و پرداخته اعزام به مسكو شوند.

گفتني است رقابت‌هاي كشتي قهرماني جهان طي روزهاي ‪ ۱۵‬تا ‪ ۲۳‬شهريورماه در شهر مسكو پايتخت روسيه برگزار مي‌شود.










تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: