برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اسماعيل نژاد: در كشتي فرنگي ‪ ۲۰۱۰‬جهان كار سختي پيش رو داريم

ورزش. كشتي. اسماعيل نژاد
تهران- مربي تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان در خصوص آخرين وضعيت ملي پوشان اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو گفت: با توجه به توانايي حريفان و همچنين ميزباني روسها از اين دوره از مسابقات، مصاف سختي را براي فرنگي كاران اعزامي كشورمان پيش بيني مي‌كنم.

فرهاد اسماعيل نژاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد : چندي پيش از سوي محمد بنا، سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي مسئوليتي بر عهده من گذاشته شد تا طي آن تمامي حريفان اصلي كشورمان در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو را با دقت مورد بررسي و آناليز قرار دهم.

وي كه به تازگي كار آناليز حريفان احتمالي تيم ايران در مسابقات جهاني را به پايان رسانده، ادامه داد: با توجه به نتايج اين بررسي ها، مي‌توان گفت كه فرنگي كاران كشورمان، كار سختي را در روسيه پيش رو خواهند داشت و ما بايد از هم اكنون براي تمامي ديدارهاي حساس و دشوارمان برنامه ريزي كنيم.

مربي تيم ملي كشتي فرنگي اظهار كرد: در اين مدت به طور كامل، وقت خود را صرف آناليز حريفان و ديدن فيلم مسابقات مختلف كرده و از مجموعه نتايج و آناليز اين فيلم‌ها نيز جزوه‌اي آماده كرده و به سرمربي تيم ملي ارائه دادم.

اسماعيل نژاد ادامه داد: كادر فني در نظر دارد نتايج آناليز وزن به وزن حريفان را براي فرنگي كاران تشريح كند و در اردوي آخر تمامي آنرا به طور دقيق به اجرا در آورد.

وي با اشاره به حريفان اصلي ايران در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو گفت: تيم هاي روسيه، آذربايجان و تركيه اصلي‌ترين حريفان ما از نظر تيمي هستند، ضمن اينكه تك ستاره‌هايي از فنلاند، مجارستان، بلغارستان و آمريكا نيز مي توانند براي كشتي گيران ما شرايط دشواري را بوجود آورند.

مربي تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان با اشاره به برنامه‌هاي آخرين اردوي آماده‌سازي افزود: در اردوي آخر، بيشتر روي مسائل ريز فني و برخي نقاط ضعف حريفان كار مي‌كنيم و سعي خواهيم كرد ملي پوشان اعزامي را در بهترين شرايط حضور در رقابتهاي جهاني مسكو قرار دهيم.

اسماعيل نژاد در پايان در خصوص زمان دقيق اعلام تركيب تيم ملي اعزامي به مسكو نيز تصريح كرد: كادرفني در هر وزن، اسامي سه فرنگي كار را به فدراسيون كشتي اعلام كرده تا براي آنان ويزا صادر شود، چراكه ما قصد نداريم از هم اكنون تركيب اصلي تيم ايران را براي حريفان رو كنيم تا آنان نيز خودشان را تجهيز و آماده كنند.

تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: