برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سامان طهماسبي بار ديگر به آذربايجان رفت

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ در حالي‌كه سفر طهماسبي به آذربايجان و حضورش در مسابقات انتخابي تيم ملي اين كشور پيش از اين حاشيه‌ساز شده بود، اين كشتي‌گير بعد از چندي به ايران بازگشت و اعلام كرد تنها براي اثبات دوباره خودش بعد از مدت‌ها دوري از مسابقه به دليل مصدوميت، در اين رقابت‌ها شركت كرده است.
وي بعد از اين اتفاق به اردوي تيم ملي دعوت شد و تلاش‌هايي نيز در جهت حل مشكلات مالي‌اش صورت گرفت كه البته تاكنون چيزي به صورت رسمي در مورد شرايط جديد در نظر گرفته شده براي وي اعلام نشده است.
در چنين شرايطي يكي از خبرگزاري‌ها از محروميت 3 ماهه سامان طهماسبي از سوي فيلا خبر داد كه دليل آن تخطي از مقررات نقل و انتقال (ترانسفر) اعلام كرده است.
وقتي براي جويا شدن نظر طهماسبي از اين محروميت با منزل اين كشتي‌گير تماس گرفتيم، يكي از اعضاي خانواده‌اش به خبرنگار فارس گفت: سامان به آذربايجان رفته و البته اين كار با هماهنگي فدراسيون كشتي صورت گرفته است. زمان بازگشت او را نمي‌دانم.
محمدعلي صنعتكاران مدير تيم‌هاي ملي نيز با اظهار بي‌اطلاعي از اين موضوع به فارس گفت: بهتر است در اين‌باره از روابط عمومي فدراسيون كشتي سوال كنيد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: