برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رضايي: عصرها جنازه‌ام به سالن مي‌رسد و تواني براي تمرين ندارمروايتي غم‌انگيز از قهرمان كشتي جهان و كار در پيك موتوري

حميد رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: از وقتي مسابقات جوانان 2009 جهان را به پايان رساندم، ساعت 6.30 صبح به پيك موتوري مي‌روم. غروب‌ها هم خسته به سالن مي‌رسم كه ديگر تواني براي تمرين ندارم. متاسفانه با وجود وعده‌هاي فراوان، هيچ حمايتي از مدال‌آوران كشتي تهران نمي‌شود. قرار بود شهرداري منطقه 17 كه محل سكونتم محسوب مي‌شود، حامي ما باشد؛‌ اما ديگر چند سالي است كه از حمايت خبري نيست. حتي سالن تمريني هم در اين منطقه در اختيارمان قرار نمي‌گيرد.
وي تاكيد كرد: هيات كشتي تهران هم توجهي به وضعيت معيشت قهرمانانش ندارد. نزديك به يك سال و نيم بيكار بودم؛ اما چون بايد خرج خانواده را تامين مي‌كردم، مجبور شدم در پيك موتوري مشغول به كار شوم.

اين كشتي‌گير 21 ساله تهراني كه با توجه به فوت پدر و برادر بزرگترش، هزينه خانواده‌اش را تامين مي‌كند،‌ ادامه داد: ممنون اكبر فلاح هستم كه آنقدر به من روحيه داد تا بعد از يك مدت دوري از كشتي، بار ديگر تمريناتم را پي بگيرم. به دليل ضرب‌خوردگي از مرداد سال گذشته نتوانسته بودم تمرين كنم. وقتي حمايت‌هاي فلاح را ديدم دوباره با وجود مشغله كاري در تمرينات حاضر مي‌شوم و اگر به عضويت تيم تهران درآيم، مي‌خواهم در مسابقات قهرماني ايران هم كشتي بگيرم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: