برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مبعلی در گفتگو با مهر:تابع تصمیمات کادر فنی استقلال هستم

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: همیشه تابع تصمیمات سرمربی هستم هرچند دوست دارم 90 دقیقه بازی کنم.

ایمان مبعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شرایط تیمش پیش از بازی مقابل نفت تهران اظهار داشت: اگر بتوانیم رشدی را که در بازی مقابل پیکان داشتیم ادامه بدهیم، در آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد. در حال حاضر همه چیز برای برتری مقابل نفت آماده است اما تنها مشکل ما فاصله کم بین بازی‌هاست. هرچند امیدوارم با همین تمریناتی که در این زمان کوتاه انجام می‌دهیم، 3 امتیاز بازی فردا را نیز کسب کنیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در مورد تیم نفت گفت: دست کم گرفتن نفت کار اشتباهی است. بازیکنان این تیم برای نشان دادن توانایی‌هایشان با تمام قوا به میدان می‌آیند و نمی‌خواهند کسی آنها را از پیش باخته بنامد. اعتقاد دارم این بازی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ می‌شود چرا که هر دو تیم به دنبال 3 امتیاز کامل آن هستند.

وی در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و برای بازی کردن یا نکردن تابع تصمیمات سرمربی بوده‌ام. سرمربی اگر صلاح بداند 90 دقیقه در خدمت استقلالم، اگر نیاز باشد هم یک دقیقه حاضرم بازی کنم. تحت هر شرایطی نظر سرمربی تیم را می‌پذیرم هرچند دوست دارم 90 دقیقه برای استقلال بازی کنم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران از جمله بازیکنانی بود که در بازی هفته پنجم مقابل پیکان به عنوان یار تعویضی به میدان رفت.

تیم فوتبال استقلال در هفته ششم رقابتهای دهمین دوره لیگ برتر روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم نفت خواهد رفت.


تاریخ: 1389/5/30
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: