برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاشاني: ما ناسزا شنيديم، ديگران سودش را مي برند / تراکتور بايد در بازي برگشت با پرسپوليس محروم شود

کاشاني: ما ناسزا شنيديم، ديگران سودش را مي برند / تراکتور بايد در بازي برگشت با پرسپوليس محروم شود 7:43:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران گفت: تراکتور سازي بايد در بازي برگشت مقابل پرسپوليس محروم شود. فدراسيون با محروميت كنوني اين تيم، باعث منفعت تيم‌هاي حريف مي شود.

حبيب كاشاني در گفت و گو با پايگاه اينترنتي باشگاه پرسپوليس به برخي پرسش ها درباره رخدادهاي اخير و راي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال پاسخ داد. متن اين پرسش و پاسخ در زير مي آيد:

* بازي با تراكتور سازي را چطور ديديد؟

- در مجموع بازي بسيار نفس گير و حساس برگزار شد. اين نخستين بازي بود و با آن كه بازيکنان به هماهنگي لازم نرسيده بودند، موفق شدند در يک بازي خوب تراکتورسازي را شکست دهند. البته بازيکنان به تازگي از بدنسازي خارج شده اند و به همين خاطر بازي کيفيت بالايي نداشت. اما مطمئن هستم در هفته هاي آينده بازيکنان با شرايط بهتري بازي مي کنند چرا که زمان مي تواند مشکل عدم هماهنگي را حل کند.

* قطعا از قضيه محروميت پرسپوليس باخبر هستيد.

- متأسفانه بله. خيلي جالب است که تماشاگر حريف در ورزشگاه خانگي ما، بازيکنان و سرمربي پرسپوليس را مورد فحش و ناسزا قرار مي دهد، تمام اعضاي مجموعه را زير باران سنگ و سانديس مي گيرد، اما کميته انضباطي، پرسپوليس را محروم مي کند.

* گويا تراکتورسازي هم محروم شده است.

- چه فايده؟ تعجب من هم از اين است. تراکتوري ها در ديدار با پرسپوليس مجموعه را مورد ضرب و شتم و ناسزا قرار مي دهند اما فدراسيون با محروميت اين تيم، باعث منفعت تيم هاي حريف مي شود در صورتي که تنها راه جبران اين خسارت آن است که تراکتور در بازي برگشت مقابل پرسپوليس محروم شود.

* چقدر مي توانيد به قهرماني پرسپوليس در ليگ اميدوار باشيد؟

- پرسپوليس اگر مي خواهد، قهرمان ليگ شود، بايد تراکتور را شکست مي داد که خوشبختانه اين اتفاق رخ داد. علاوه بر آن در ادامه بازي ها نيز بايد هر مسابقه را به چشم يک فينال نگاه کند تا در نهايت به هدف خود برسد.

* بازي در يک روز مياني هفته برگزار شد. به نظرتان استقبال هواداران رضايت بخش بود؟

- در ابتدا جا دارد، تشکر ويژه اي از هواداران داشته باشم که براي حمايت تيم به ورزشگاه آمدند. البته همان طور که گفتيد، به دليل برگزاري بازي در روز مياني هفته هواداران زيادي نمي توانستند به ورزشگاه بيايند. اميدوارم در بازي هاي آينده و در روزهاي تعطيل استقبال بيشتري از بازي ها شود.

* به نظرتان با اين قيمت بليت ها حضور تماشاگران بيشتر مي شود؟

- در اين که قيمت بالاي بليت ها روي آمدن تماشاگران تاثير داشته شکي نيست. خيلي از تماشاگران پرسپوليس دانش آموز، دانشجو و از اقشار آسيب پذير جامعه هستند که توان خريد بليت 8 هزار توماني را ندارند و نتوانستند به استاديوم بيايند.

* چرا مسئولان ورزشگاه در ابتدا اجازه حضور مربيان در سالن کنفرانس را نمي دادند؟

- از اين موضوع اطلاعي ندارم اما مي دانم زماني که باشگاه، ورزشگاه آزادي را براي انجام يک ديدار اجاره مي کند، شامل سالن کنفرانس خبري هم مي شود. با اين حال نمي دانم چرا چنين تصميمي گرفته شد. قراردادي که ما با استاديوم آزادي بستيم، براي استفاده از زمين مسابقه است و پولي که از محل تبليغات محيطي، حق پخش تلويزيوني و بليت فروشي حاصل مي شود، منبعي براي پرداخت اجاره کل استاديوم است.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: