برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شمسايي براي پيوستن به گسترش‌فولاد اظهار تمايل كرده است

محمود خوراكچي اظهار داشت: ما به دنبال وحيد شمسايي هستيم و براي جذب اين بازيكن نيز هرگز مشكل مالي نخواهيم داشت. اگر قانون به ما اجازه اين انتقال را بدهد حتما از وجود اين بازيكن استفاده كرده و با وي قهرمان ليگ مي‌شويم. اگر شمسايي به گسترش‌فولاد بيايد، كل قراردادم را گروي قهرماني مي‌كنم. اين بازيكن هم براي پيوستن به تيم ما ابراز تمايل كرده است.
سرمربي سابق تيم تام ايران‌خودرو كه تيمش شب گذشته (جمعه) در اهواز مغلوب حفاري شد، در مورد اين مسابقه نيز تصريح كرد: نه مي‌خواهم شكست را توجيه كنم و نه بهانه بياورم. شرايط ميزباني قبل از آغاز مسابقه خيلي عالي بود؛ اما وقتي به رختكن رفتيم و دوباره براي آغاز بازي به زمين برگشتيم، تمام فن‌ها را خاموش كرده بودند كه هر چه اعتراض كرديم، گفتند مسئول تاسيسات به خانه‌اش رفته و مجبور شديم در آن هواي گرم بازي كنيم.
وي ادامه داد: حفاري بازي جوانمردانه‌اي را به نمايش گذاشت، تيم ما هم خوب بود حتي بهتر از بازي با ماهان؛ اما موقعيت‌هاي‌مان تبديل به گل نشد و باختيم. فيلم مسابقه اين موضوع را تاييد مي‌كند.
خوراكچي گفت: عمار مسافر بازيكن تمام‌كننده تيم‌مان كه در بازي با ماهان دچار مصدوميت شد، به دليل پارگي رباط پايش، نزديك به 6 ماه قادر به همراهي‌مان نيست. جاي او در بازي شب گذشته واقعا خالي بود.
تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: