برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دقيقه 90 هم به ميدان مي‌روم

اميرحسين صادقي اظهار داشت: سال‌هاست در استقلال حضور دارم و از بازيكنان قديمي اين تيم هستم. ‌حضور در استقلال بهترين و بزرگ‌ترين اتفاق ورزشي زندگي‌ام بوده است. هميشه به آن مي‌بالم. اگر از يك بازيكن جوان پايه‌ها به اميرحسين صادقي تبديل و شناخته شدم، از نام استقلال بود و خود را مديون آن مي‌دانم.
وي ادامه داد: اين تصميم مربيان بود كه در ديدار با پيكان روي نيمكت بنشينم و بازي نكنم. تمام بازيكنان دوست دارند بازي كنند و نشستن روي نيمكت برايشان خوشايند نيست. من هم از اين قاعده مستثني نيستم. در اين سال‌هاي حضورم كه نزديك به يك دهه است، همواره جزء نفرات فيكس بوده‌ام و قطعا در ادامه راه به شرايط مورد نظر مي‌رسم. چهارشنبه از برد قاطع استقلال خوشحال شديم. حتم دارم اين روند ادامه خواهد داشت و به زودي به جايگاهي كه انتظارش را هواداران دارند مي‌رسم.

صادقي عنوان كرد: اتفاقاتي كه روي نيمكت در بازي با پيكان افتاد، حرف‌هايي را به وجود آورد. خنده من و نفرات ديگر دليل اين حرف‌ها بوده است. مي‌خواهم بگويم، اگر نخنديم، مي‌گويند ناراحت هستند. اگر بخنديم اينطور مي‌شود.
وي ادامه داد: اگر مربيان در دقيقه 90 هم بخواهند، وارد زمين شده و با تمام وجود تلاش مي‌كنم. اكنون هم مي‌خواهم بگويم اگر از رفتار من باعث سوءتفاهم شده، از همه عذرخواهي مي‌كنم
تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: