برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ليگ برتر فوتبال انگليس : چلسي و آرسنال به كمتر از ‪ ۶‬گل زضايت ندادند

ورزش. فوتبال. انگليس. ليگ برتر
تهران-دفاع از عنوان قهرماني چلسي در ليگ برتر فوتبال انگليس شنبه شب با كسب يك پيروزي شش بر صفر ديگر ادامه يافت .

شاگردان كارلو آنجلوتي كه هفته گذشته در ديدار افتتاحيه خود در اين فصل شش بر صفر بر وست برومويچ پيروز شده بودند اين بار ويگان را در ورزشگاه دي.دبليو در هم كوبيدند.

پيروزي چلسي در خانه ويگان پايه و اساس فرانسوي داشت چرا كه فلورن مالودا زننده گل اول اين تيم در نيمه نخست بود و پس از آغاز نيمه دوم نيز نيكلا آنلكا به فاصله چهار دقيقه دو بار دروازه اين حريف درمانده را گشود.

آنگاه نوبت سالومون كالو شد تا دو گل ديرهنگام كه هردو توسط ديديه دروگبار مرد برتر اين ديدار ساخته شده بود به ثمر برساند . يوسي بنايون نيز در دقيقه ‪ ۹۰‬با يك گل ديگر پايان اين ديدار را اعلام كرد.

پيش از اين ديدار ، آرسنال يكي ديگر از بزرگان ليگ برتر و رقيب چلسي موفق شده بود به كمك يك هت تريك تئو والكات به يك پيروزي مشابه شش بر صفر بر تيم تازه وارد بلك پول دست يابد .

شاگردان يان هالووي در بلك پول كه در نخستين روز مسابفات اين فصل ليگ برتر به يك پيروزي شيرين چهار بر صفر بر ويگان دست يافته بودند در ورزشگاه امارات در مقابل تيم ميزبان ناتوان نشان دادند بويژه اينكه از اواسط نيمه اول به دليل اخراج يكي از ياران خود ده نفره به بازي ادامه دادند.

تا پيش از اخراخ يان اوات از زمين به دليل سرنگون كردن مروان شماخ مهاجم جديد آرسنال ، والكات تيمش را يك گل پيش انداخته بود و آندري آرشاوين نيز پنالتي حاصل از اين خطا را به گل دوم تبديل كرده بود.

شش دقيقه پيش از فرارسيدن وقت استراحت دو نميه ، والكات گل دوم خود را به ثمر رساند و كمي پيش از گذشت يك ساعت از بازي هبت تريك كرد. ابوديابي زننده يك گل ديگر بود و شماخ نيز هفت دقيقه به پايان بازي نخستين گل خود را براي آرسنال به ثمر رساند.
تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: