برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در صورت شكست برابر استيل آذين به شوك نياز داريمجمشيدي: پيكان در بحراني‌ترين شرايط قرار دارد

محمد جمشيدي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد نتايج ضعيف تيم فوتبال پيكان در ليگ برتر دهم اظهار داشت: در جلسه هيات مديره باشگاه در اين زمينه بحث و بررسي خواهيم كرد.من از روز اول هم با ايجاد تغييرات در كادر فني پيكان موافق نبودم و آن را به ضرر تيم مي‌دانستم. حميد درخشان با پيكان خوب نتيجه گرفت و با وجود آنكه حرف و حديث‌‌هايي برايش ايجاد كردند اما با پيكان همين استقلال و پرسپوليس را در ورزشگاه آزادي شكست داد و در نيم فصل اول پيكان خوب نتيجه گرفت.
وي ادامه داد: اگرچه پيكان به دليل اينكه به اندازه تيم‌هاي سپاهان، استقلال، پرسپوليس و استيل آذين هزينه نكرده اما رتبه نهم و دهم براي تيم اين فصل مي‌توانست مناسب باشد.من به تصميم‌ مديرعامل باشگاه احترام گذاشتم زيرا معتقد بودم ايشان بايد در نهايت پاسخگوي نتايج تيم باشند و روز يكشنبه در اين زمينه در هيات مديره از مديرعامل باشگاه توضيح مي‌خواهيم، زيرا احمدزاده انتخاب ايشان براي سرمربيگري تيم بود.
جمشيدي تاكيد كرد: از تصميم‌هاي مديرعامل حمايت كرديم تا در صورت نتيجه نگرفتن تيم نگويند اختلاف‌ هيات مديره عامل ناكامي بود. پيكان اكنون در بحراني‌ترين شرايط قرار دارد و از 5 مسابقه فقط يك امتياز كسب كرده است.تنها ما و راه آهن چنين شرايطي را در ليگ برتر تجربه مي‌كنيم.روز يكشنبه در جلسه هيات مديره تصميم‌گيري خواهيم كرد كه آيا تيم و كادر فني به تقويت نياز دارند يا نه، اما قطعا روز ديدار با استيل آذين در مورد كادر فني تصميم‌گيري نمي‌كنيم و منتظر مي‌مانيم تا نتيجه اين ديدار مشخص شود.اگر در اين مسابقه هم بازنده شويم در آن صورت تيم قطعا به شوك نياز دارد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: