برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بعد از كسب اولين پيروزيابطحي: به مديران باشگاه هم گفته بودم منتظر هفته سوم به بعد باشند

سيدمهدي ابطحي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: قبلا هم به مديران باشگاه اعلام كرده بودم براي آنكه به شرايط دلخواه و آنچه دنبالش هستيم برسيم، بايد انتظار اين كار را در هفته‌هاي سوم تا پنجم داشته باشيم. چون يك مربي براي آنكه بتواند تفكرات خودش را به بازيكنان انتقال دهد، به 4 تا 6 هفته احتياج دارد كه ما به دلائل مختلفي پيش از آغاز ليگ فرصت چنداني براي اين موضوع نداشتيم.
وي خاطرنشان ساخت: حدود نيمي از بازيكنان ما ملي‌پوش هستند كه علاوه بر بحث ملي‌، سال گذشته مسابقات ليگ و جام باشگاه‌هاي آسيا را پشت سر گذاشتند و استراحتي نداشتند. به همين دليل مجبور بوديم زمان زيادي را به آنها استراحت بدهيم. زماني كه تيم را تحويل گرفتم، 5 مصدوم داشتيم و يك نفر هم به دنبال كارهاي اداري‌اش بود. ما تمرين‌مان را با 4 بازيكن و 2 گلر آغاز كرديم.
ابطحي تاكيد كرد: همين شد كه بازيكنان در ديدار اول 10 تا 15 درصد كارهاي خواسته شده را پياده كردند و در بازي دوم خيلي بهتر شدند. در مسابقه سوم كه شب گذشته برگزار شد هم بيش از نيمي از خواسته‌هاي كادر فني در زمين پياده شد كه اين روند در بازي‌هاي بعدي نيز بهتر مي‌شود. خوشبختانه از روز اولي هم كه كار را به عهده گرفته‌ايم هيچ حاشيه‌اي نداشته‌ايم.
سرمربي تيم فولادماهان در مورد احتمال حضور برخي از بازيكنان ايراني در جام رمضان كويت گفت: تا امروز كه هيچ‌كدام از بازيكنان ماهان اجازه حضور در اين رقابت‌ها را نداشته‌اند. بازي‌ كردن در اين رقابت‌ها كار درستي نيست چون ممكن است در يك روز 3 تا 4 بازي را پشت سر بگذارند. به نظر من از بعد بين‌المللي هم در شان بازيكنان ملي و سرشناس ما نيست كه به خاطر 4 تا 5 ميليون تومان در اين پيكارها حضور داشته باشند. چون احتمال مصدوميت آنها هم وجود دارد. جام رمضان كويت شايد براي كساني كه فوتسال‌شان تمام شده و در ليگ ايران هم جايگاهي ندارند، خوب باشد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: