برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ناصر حجازي به من روحيه مي‌دهدطالب‌لو: آقاي ميرزايي، شما شومن و هنرپيشه نيستيد

َوحيدطالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره بحث خنديدن او و ساير نيمكت‌نشينان استقلال مقابل پيكان، اظهار داشت: دليل مانور كردن روي اين مسئله صحبت‌هاي مزدك ميرزايي، گزارشگر اين مسابقه، است. خنديدن ايرادي ندارد. اگر مي‌خنديدم به كساني بود كه مي‌خواهند در راه پيشرفت وحيد طالب‌لو سنگ‌اندازي كنند؛ اما بايد به اين افراد بگويم رسيدن من به شرايط ايده‌آل دير نخواهد بود. ثابت مي‌كنم آنهايي كه مي‌خواهند مانع پيشرفتم شوند، موفق نخواهند شد. فكر مي‌كنم خدا به آنها مي‌خندد.
وي افزود: مي‌خندم به كساني كه دوست ندارند خنده طالب‌لو را ببينند. روي نيمكت در حال شوخي با چند بازيكن جوانمان بودم كه براي اولين بار در تركيب 18 نفره قرار گرفته بودند. اين وظيفه ما است كه به تيم انرژي مثبت بدهيم. مي‌خواستم شرايطي فراهم شود كه خيلي زود با جو تيم هماهنگ شوند.
طالب‌لو تصريح كرد: با تلاشي كه انجام مي‌دهم، احساس مي‌كنم دير يا زود جواب زحماتم را مي‌گيرم. به خاطر مسائل دنيوي خودم را ناراحت نمي‌كنم و چنين مسائلي باعث نمي‌شود خنده از لبانم بيفتد.
وي افزود: پيشنهادي براي آقاي مزدك ميرزايي دارم. از او مي خواهم كه خودش باشد. آقاي ميرزايي شما شومن و هنرپيشه نيستيد. يك گزارشگر هستيد و نبايد اداي كسي را در بياوريد. شما نمي تواني با اين صحبت ها وجهه بازيكنان را خراب كني. بازيكنان استقلال، تيم خود را دوست دارند و مردم هم اين را مي دانند. آقاي ميرزايي اين را بداند كه مردم او را به خاطر گزارش هاي گذشته اش دوست دارند چون ادا در نمي آورد و فقط به گزارش بازي مي پرداخت.

دروازه‌بان استقلال با اشاره به حاشيه‌سازي‌هايي كه در چند روز گذشته پس از پست گرفتن ناصر حجازي در باشگاه توسط عده‌اي صورت گرفت، خاطر نشان ساخت: ‌برخلاف مسائلي كه من در روزنامه‌ها مي‌بينم و مي‌شنوم و صحبت‌هاي عجيبي كه از ناصر حجازي چاپ شده بود، در صحبت با يكي از دوستان نزديك ناصرخان متوجه شدم كه اكثر صحبت‌هايي كه از ايشان در روزنامه‌ها چاپ شده به صورت نقل قول بوده و عده‌اي مي‌خواستند از آب گل‌آلود ماهي بگيرند.
وي ادامه داد: در تمام مدتي كه ناصر حجازي سرمربي استقلال بود، به شاگردي او افتخار مي‌كردم و به خاطر همين، با شنيدن برخي مسائل ناراحت مي‌شوم. درد كهنه‌اي در كتف دارم كه مربوط به سرمربيگري ناصر حجازي است. در همان اوايل كار با ايشان دچار اين مصدوميت شدم؛ اما با همان شرايط گلري كردم و حتي با وجود چند سالي كه از آن زمان گذشته هنوز اين درد را دارم. بابت اين مسئله منتي بر سر كسي نمي‌گذارم فقط مي‌خواهم بگويم تمام تواني كه داشته‌ام را در زمان سرمربيگري ايشان از خود گذاشته‌ام.
طالب‌لو همچنين با بيان اينكه برخوردهاي ناصر حجازي با وي و ساير بازيكنان هيچ فرقي با گذشته نكرده است، گفت: قبل از هر چيز خوشحالم كه سلامتي خود را به دست آورده و بدون نياز به كمك ديگران، كارهايش را انجام مي‌دهد. دلم مي خواست تمام كساني كه اين توهم را دارند ناصر حجازي با من خوب نيست، در تمرين بودند و مي‌ديدند چقدر صميمانه با هم صحبت مي‌كنيم. حتي ناصر حجازي به من گفت كه فيزيك من مثل خود اوست. او هم مثل من به وزنش اضافه نمي‌شده است. او به مي‌گفت كه هر كاري مي‌كرده وزنش تغيير نمي‌كرد. ناصر حجازي از رفلكس‌هاي من تعريف كرد و كلي به من روحيه داد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: