برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

همه اينها را مرهون همسرم هستم/ همسرم به من انگيزه مي‌ دهد!

همه اينها را مرهون همسرم هستم/ همسرم به من انگيزه مي‌ دهد! 2:13:00 am - 1389/ 5/ 8 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : سرمربي تيم منچستر يونايتد انگليس گفت: با وجود بالا رفتن سن، نسبت به تمام دوران فعاليتم انگيزه بيشتري دارم.

 
به گزارش  ديلي‌تلگراف، سرآلكس فرگوسن اظهار داشت: براي‌ آنكه يك مربي بتواند به طور پيوسته در كارش موفق باشد، انگيزه و اشتياق به كار، ‌عامل بسيار مهمي است و نقشي حياتي دارد.

وي ادامه داد: يك مربي اگر پرتوان و انرژي باشد و از قدرت جسماني خوبي نيز براي تحمل فشار كار سخت و دشوار روزانه برخوردار باشد؛ ولي از روحيه، ‌انگيزه و اشتياق لازمه بي‌بهره باشد، قطعا موفق نخواهد شد. با وجود افزايش سن، در اين عرصه بسيار با انگيزه هستم و ادعا دارم نسبت به تمام دوران فعاليتم، ‌از انگيزه و ميل بيشتري براي كار برخوردار هستم.
فرگوسن عنوان كرد: از اينكه هم سالم هستم، هم انرژي كافي براي كار دارم و با شور فراوان كار مي‌كنم، بسيار خوشحالم. البته همه اينها را مرهون همسرم هستم زيرا چند سال قبل كه به فكر بازنشستگي افتادم، به من انگيزه داد. از اين بابت از او كمال تشكر و قدرداني را دارم.
اين مربي پرآوازه 68 ساله از 24 سال قبل تاكنون زمام شياطين سرخ را در اختيار دارد و در اين مدت طولاني به همه افتخارات ممكن دست يافته است.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: