برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استيلي برابر پرسپوليس و نبرد صدرنشين در آبادان

دوشنبه شب 4 ديدار ديگر از هفته ششم ليگ برتر برگزار مي‌شود.برنامه اين مسابقات به شرح زير است:

* سايپا- راه آهن
راه آهن نيز مانند پيكان در ليگ برتر دهم هنوز بردي كسب نكرده و آخرين تيم جدول رده‌بندي است. اين تيم با وجود ارايه بازي خوب برابر پرسپوليس، 3 بر 2 شكست خورد و اكنون رسول كربكندي خطر بركناري را احساس مي‌كند چرا كه شايعه تغيير كادر فني منتشر شده و در فوتبال ايران شايعه‌ها نقش پررنگ و تاثيرگذاري دارد. در آن سوي ميدان نيز سايپا پس از 3 شكست توانست ملوان را در خانه شكست دهد و اكنون با روحيه‌تر از قبل است.نبرد مايلي‌كهن و كربكندي ديدني خواهد بود.

* صباي قم- شهرداري تبريز
شهرداري تبريز هفته گذشته توانست اولين برد خود را برابر نفت تهران كسب كند. بازيكنان اكبر ميثاقيان روحيه بهتري پيدا كرده‌اند. با اين حال، صباي قم 8 امتيازي در صورت برد در اين ديدار و نتيجه نگرفتن تيم‌هاي بالاتر مي‌تواند چند پله صعود كند. ياوري مسن‌ترين مربي ليگ برتر است؛ با اين حال، اگر بيشتر از ميثاقيان انگيزه نداشته باشد، به اندازه او انگيزه برد دارد. ديدار اين دو تيم جذابيت‌هاي خاص خودش را دارد.

*صنعت نفت آبادان- ذوب آهن
نفت آبادان كه در هفته سوم ليگ برتر صدرنشين ليگ شده بود، در دو هفته اخير نتايج خوبي كسب نكرده و دوشنبه مي‌خواهد برابر ذوب آهن صدرنشين اعاده حيثيت كند. هر چند نفت در صورت برتري برابر ذوب آهن هماهنگ و بي حاشيه هم نمي‌تواند جاي اين تيم را در صدر جدول بگيرد؛ اما رقابت را در جمع صدرنشينان داغ‌تر مي‌كند و خود را در جمع مدعيان نگه مي‌دارد. ذوب آهن كار سختي در گرماي آبادان دارد؛ به ويژه اينكه نفت آبادان در حضور تماشاگران پرشورش بازي مي‌كند.

*پرسپوليس- شاهين بوشهر
اين ديدار به نوعي يك مسابقه خانوادگي محسوب مي‌شود. پرسپوليسي‌ها ريشه خود را از شاهين مي‌دانند. علي دايي و بازيكنانش اكنون در بهترين شرايط روحي و رواني قرار دارند و شايد شاهين را حريف قدرتمندي به حساب نياورند اما در آن سوي ميدان حميد استيلي مربي است كه هم پرسپوليس را خوب مي‌شناسد و هم تلاش مي‌كند از انگيزه بازيكنانش در اين ديدار مهم نهايت استفاده را ببرد شاهين به دنبال خلق يك شگفتي ديگر برابر پرسپوليس است اين همان تيمي است كه فصل گذشته در بوشهر 4 گل به پرسپوليس زد.
تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: