برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دو و میدانی قهرمانی اروپا

رقابت های دو و میدانی قهرمانی اروپا در اسپانیا در مواد گوناگون پیگیری شد. در ادامه رقابت های دو و میدانی قهرمانی اروپا كه در شهر بارسلون در حال برگزاری است در ماده پرش ارتفاع مردان الكساندرشوستوف از روسیه با پرشی به میزان 2 متر و 33 سانتیمتر اول شد و ایوان اوخوف دیگر هموطن وی با 2 سانتیمتر اختلا ف و مارتین برنارد از انگلیس به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پرش سه گام مردان فیلیپس ایدوو از انگلیس با پرشی به میزان 17 متر و 81 سانتیمتر اول شد و ماریان اوپرا از رومانی وتدی تاماگو از فرانسه به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رقابت های ده گانه مردان رومین باراس از فرانسه با كسب 8 هزار و 453 امتیاز اول شد و الكوسینتنیكلاس از هلند دوم شد و آندره ای كروچانكا از بلا روس در جایگاه سوم قرارگرفت.

در دو صد مترزنان وروناسیلور از انگلیس با كسب زمان 11 ثانیه و 10 صدم ثانیه اول شد و ورونیك مانگ و میریام سوماری هر دو از فرانسه به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ماده پرتاب نیزه زنان لیندااستال از آلمان نیزه را به میزان 66 متر و 81 سانتیمتر پرتاب كرد و اول شد و كریستینا اوبرف دیگر هموطنش دوم شد و باربودا اسپوتاكووا از جمهوری چك در جایگاه سوم قرار گرفت .

در رده بندی كلی این رقابت ها هم اكنون تیم روسیه با كسب 3 مدال طلا ، 3 نقره و 3 برنز در صدر قرار دارد و تیم های انگلیس و فرانسه به ترتیب در رده های دوم و سوم جای دارند.
تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: