برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ معاون فني المپياد دانشجويان پسر:حضورملي پوشان سطح مسابقات را بالا برده است

ورزش. ورزش دانشجويان. المپياد پسران
تهران - معاون فني دهمين دوره المپياد دانشجويان پسر كشور گفت: در تمام رشته‌هاي مسابقات، ملي پوشاني از دانشگاه‌هاي كشور حضور دارند كه اين در بالا رفتن اهميت و كيفيت مسابقات تاثير زيادي داشته است.

سيد احمد صفوي زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت:
معمولا تا پيش از شروع اينگونه مسابقات، مشكلاتي وجود دارد اما با تلاش‌هاي زياد دانشگاه‌هاي ميزبان و مسوولين استان مازندران هم اكنون مشكل خاصي در برگزاري اين مسابقات وجود ندارد.

وي ادامه داد: قبل از شروع رقابت‌ها از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري ‪ ۵‬بار براي بازديد از آماده‌سازي امكانات به استان سفر كرديم و هم اكنون شاهد اين هستيم كه بهترين امكانات ممكن در حد يك دوره مسابقات دانشجويي فراهم شده است.

صفوي زاده تاكيد كرد: همانطور كه دانشگاه‌ها به صورت سهميه از ملي پوشان در دانشگاه خود پذيرش مي‌گيرند، موظف هستند تا در مسابقات دانشجويي نيز از آنها استفاده كنند.

معاون فني دهمين دوره المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر افزود: در رشته هاي مختلف حدود ‪ ۵۰‬تا ‪ ۶۰‬ملي پوش حضور دارند كه اين سطح رقابت‌ها را بالا برده است.

وي در مورد شرايط ملي پوشان در دانشگاه محل تحصيل شان گفت: در دانشگاه اولويت با درس است و ملي پوشان هم تا آنجا كه مقدور است مي‌توانند به تمرينات خود خارج از محيط دانشگاه بپردازند اما اين بدان معني نيست كه مي توانند هميشه در اردو بمانند و از موضوع اصلي كه درس است دور باشند.

دهمين دوره المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر با حضور بيش از سه هزار ورزشكار و مربي به ميزباني ‪ ۴‬دانشگاه استان مازندران در حال برگزاري است.
تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: