برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رجلي در گفت و گو با فارس:اگر از سيستم‌هاي الكترونيكي درست استفاده مي‌شد همه چيز به نفع من بود

كوروش رجلي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: مبارزه اي كه بايد 6 دقيقه به طول مي انجاميد به خاطر مشكل دستگاه ها 25 دقيقه طول كشيد. از نظر بدني هيچ فشاري به من و حسين نيامد.
وي ادامه داد: اين ديدار اصلاً شبيه يك مبارزه نبود و بيشتر مثل تمرين بود، چون چند ثانيه مبارزه مي كرديم و تا مي خواستيم به شرايط جنگندگي نزديك شويم سيستم خراب مي شد و بايد چند دقيقه استراحت مي كرديم.
رجلي با اشاره به اينكه از عجايب تكواندوست كه در يك مبارزه چندين بار دستگاه خراب شود و كامپيوتر را عوض كنند، تصريح كرد: حسين معمولاً به شكل ساكن مبارزه مي كند؛‌ اما مبارزات من جنگنده و پرفشار است تا جلو بودم و مي آمدم به حريف فشار بياورم همه چيز متوقف مي شد.
قهرمان آسيا تاكيد كرد: 30 ثانيه به پايان مبارزه باقي بود كه 6 بر 4 جلو افتادم و دوباره سيستم هنگ كرد و اين بار 47 ثانيه زمان گرفتند. يوسف كرمي كوچ من به اين مسئله اعتراض كرد كه قبول نكردند.
وي افزود: فدراسيون تكواندو كه تا كنون چندين مسابقه بين المللي را با هوگوي الكترونيكي برگزار كرده،نمي دانسته اين مبارزه چقدر حساس است تا از سيستم هاي درست استفاده كند. چرا مبارزه اي كه بايد 6 دقيقه تمام شود 25 دقيقه طول كشيد.
رجلي تصريح كرد: خود مهماندوست در اواسط بازي اعصابش خرد شده بود و مدام راه مي رفت. رئيس و دبير فدراسيون نيز در سالن حضور داشتند اما هيچ كاري نكردند. ما توافق كرديم تا با هوگوي الكترونيكي نفوذ داوران كمتر شود؛ اما در اين ديدار اشتباهات زيادي شد.
وي خاطرنشان ساخت: اگر از سيستم هاي درست استفاده مي كردند همه چيز به نفع من بود. از دست حسين ناراحت نيستم چون او نيز با تمام قدرت آمده بود كه براي گوانگجو مجوز بگيرد؛ اما وقتي 2 نفر كارشان به انتخابي سوم كشيده مي شود يعني اين مبارزه خيلي حساس است.
رجلي يادآور شد: در آخر هم همه به من مي گفتند كه اين مسئله فقط يك حادثه بوده و به راحتي از كنار آن گذشتند. همه بايد بدانند كه فقط يك اخطار در 3 ثانيه سرنوشت هادي ساعي را تغيير داد و اين اتفاق هم مي توانست براي من بيافتند.
وي افزود: همانطور كه من در تيم ملي بايد به آب و آتش بزنم ديگران نيز بايد وظايف خود را به بهترين نحو انجام دهند. با اين سيستم ها بازي هاي آسيايي را از دست دادم.

تاریخ: 1389/5/30
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: