برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تاجيك در گفت و گو با فارس:خرابي سيستم هوگوي الكترونيكي براي من و رجلي يكسان بود

حسين تاجيك در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: متاسفانه از سيستم هاي مناسبي براي انتخابي آخر استفاده نشد و هر چند دقيقه يكبار اين دستگاه ها هنگ مي كرد.
وي ادامه داد: اين مسئله موجب شده بود كه بدن‌هايمان مرتب گرم و سرد شود. چنين شرايطي ايده آل نبود؛ اما هر دو وضعيت يكساني داشتيم و من توانستم از موقعيت ها بهتر استفاده كرده و برنده شوم.
تاجيك خاطرنشان ساخت: با توجه به نتيجه مساوي كه در انتخابي اول بدست آمد، ديدار سوم از حساسيت زيادي برخوردار بود و هر 2 با آمادگي فراواني آمده بوديم. با اينكه رجلي خيلي سرسخت بود؛‌ اما توانستم او را شكست دهم.
نفر اول رنكينگ جهاني درباره اصرارش براي استفاده از هوگوي الكترونيكي گفت: مي خواستم حرف و حديثي در اين زمينه وجود نداشته باشد. با اين تجهيزات نفوذ داوري كمتر مي شود.
وي با اشاره به كسب مدال طلا در تورنمنت هلند، جام فجر و جام جهاني چين تصريح كرد: مي خواهم تمامي رويدادهاي امسال را با مقام قهرماني به پايان برسانم. قزاقستان و كره از حريفان اصلي من در گوانگجو هستند البته حريف ميزبان هم مي تواند دردسرساز باشد.
قهرمان آسيا تاكيد كرد: تكواندوكار قزاق مدال برنز المپيك دارد؛ اما در مسابقات آسيايي توانستم او را شكست دهم، كره نيز معمولاً بهترين هاي خود را به بازي هاي آسيايي مي آورد. نبايد هيچ كشوري را دست كم بگيرم.
وي افزود: درست است كه با استفاده از هوگوهاي معمولي ممكن است از نظر داوري با مشكل مواجه شويم؛ اما بايد آنچنان مبارزه كنيم كه دست داوران بسته باشد. اين بار در بازي هاي آسيايي شگفتي ساز خواهيم شد. ايران از نظر قدرت بدني و جنگندگي زبانزد همه تيم هاست.
تاجيك هدف اصلي خود را شركت در بازي هاي المپيك لندن عنوان كرد و گفت: تا كنون ايران نماينده اي در وزن هشتم المپيك نداشته است. بايد تلاش كنم كه روند موفقيت هاي خود را تا سال آينده ادامه دهم تا بتوانم به اين مهم دست يابم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: