برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/کیانی: برابر فیلیپین بی‌تفاوت و مغرور بازی کردیم/ این بدترین بازی ما نبود

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان کشورمان بی تفاوتی و بازی مغرورانه را از عوامل ناکامی تیمش در دیدار با فیلیپین عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، قاسم کیانی پس از شکست روز یکشنبه  تیمش مقابل فیلیپین و ناکامی این تیم در دستیابی به رده نهم المپیک نوجوانان گفت: غرور بازیکنان ما را گرفته بود. بازیکنان من تیم فیلیپین را دستکم گرفته بودند. آنها در این بازی حتی پنج درصد از نکاتی که دیروز در تمرین به آنها گوشزد کرده بودم را در زمین پیاده نکردند.

وی با بیان اینکه شاگردانش هنوز به خودباوری نرسیده‌اند، خاطرنشان کرد: بازیکنان ما فکر می کنند چون بازیکنان تیم فیلیپین از آنها کوتاه تر هستند به راحتی می توانند شکست شان دهند. من راه و روش بازی با این تیم را بارها با بازیکنان در میان گذاشتم اما آنها در زمین مسابقه هر طور که خواستند بازی کردند و نتیجه‌اش شکستی بود که متحمل شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: بازی مغرورانه و بی تفاوتی باعث شد امروز تیمی که می توانست آرژانتین پرقدرت را شکست دهد، به راحتی مغلوب فیلیپین شود.

کیانی فیلیپین را تیمی قدرتمند خواند و گفت: این تیم از تیم‌های قدرتمند بسکتبال آسیاست و بسکتبال را خوب بازی می کند.  فیلپینی ها به خوبی با بازیکنان ایرانی آشنا هستند و راه و رسم بازی با ما را می دانند. آنها طوری بازی کردند که من بارها به بازیکنانم گفته بودم.

وی افزود: این بدترین بازی ما نبود. اما در زمین آنطور که باید بازی می کردیم، نبودیم. ما تیم خوب فیلیپین را دستکم گرفته بودیم و در نهایت شکست خوردیم. 

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران عدم شوتزنی را یکی از مشکلات اصلی تیمش خواند و گفت: در رده سنی نوجوانان هنوز عضلات بازیکنان شکل نگرفته و کمتر بازیکنی است که خوب شوت بزند. ما در شوتزنی و پنالتی ضعیف هستیم.

تیم بسکتبال نوجوانان کشورمان با شکست برابر فیلیپین باید برای کسب مقام یازدهم نخستین دوره بازیهای المپیک نوجوانان تلاش کند.


تاریخ: 1389/5/30
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: