برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاوه: مديران صدا و سيما در حق كشتي كم لطفي مي‌كنند

ورزش. كشتي. كاوه
تهران - مربي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان در حاشيه برپايي آخرين اردوي آماده‌سازي رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو گفت: مديران صدا و سيما بايد در اين شرايط حساس و سرنوشت ساز به جاي توجه بيش از اندازه به فوتبال و حواشي آن، نيم نگاهي هم به كشتي گيران اعزامي به رقابت‌هاي جهاني داشته باشند.

محسن كاوه روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود : در حال حاضر صدا وسيما بيش از اندازه به مسايل حاشيه‌اي فوتبال مي‌پردازد و متاسفانه تمام ورزش اين مملكت در فوتبال و دعواي زرگري آن خلاصه شده است و انگار نه انگار كه رشته‌هاي ورزشي ديگري هم در ميادين بين‌المللي و جهاني براي اين مرز و بوم افتخار و مدال مي‌آورند.

وي خاطرنشان كرد : ملي پوشان كشتي كشورمان كمتر از ‪ ۲۰‬روز ديگر بايد در آوردگاه جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو به مصاف حريفاني بروند كه بسيار قدرتمند هستند و مدتهاست براي شكست دادن حريفي به نام ايران لحظه شماري مي‌كنند. اما متاسفانه در شرايطي كه كشتي گيران كشورمان به عنوان سربازان اين آب و خاك بايد از سوي مديران صدا و سيما حمايت شوند مدام شاهد نمايش اتفاقات حاشيه‌اي فوتبال و درگيري‌هاي هميشگي اهالي اين رشته هستيم.

كاوه افزود: من از رييس سازمان صدا و سيما تقاضا دارم تا به عنوان يكي از مديران ورزش دوست كشورمان، نگاه ويژه‌اي به تيم‌هاي ملي كشتي ايران داشته باشد چراكه همين كشتي گيران همواره سابقه درخشاني در المپيك و رقابت‌هاي جهاني داشته اند.در حالي كه تيم ملي فوتبال كشورمان در اين چند سال اخير به جز افت و خيزهاي فراوان موفقيتي را به كشورمان تقديم نكرده است.

مربي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان خاطرنشان كرد: نمي‌دانم اين چه رسمي است كه در لحظه آماده‌سازي و اعزام به رقابت‌هاي معتبر جهاني هيچكس احوالي از كشتي گيران نمي‌پرسد اما به محض كوچكترين اتفاق و ناكامي در اين گونه ميادين، تمامي رسانه‌هاي ديداري و شنيداري مثل آوار روي سر اين گوش شكسته هاي بي‌ادعا فرود مي‌آيند و از آنان توضيح و دليل مي‌خواهند.

وي گفت كه مديران صدا و سيما بايد همان طور كه خود را يار دوازدهم تيم ملي فوتبال كشورمان خواندند، خود را يار و ياور كشتي ايران نيز بدانند تا شايد اين مدال آوران هميشگي ورزش ايران كمي از انزوا و سكوت خبري خارج شوند.

كاوه ياداور شد : حال و هواي تمرينات اردوهاي آماده‌سازي تيم ملي در خانه كشتي تهران به گونه‌اي است كه اردونشينان بيش از هر زمان ديگري نياز به تشويق و ترغيب دارند و مطمئن باشيد كه اگر چهره و صحبت‌هاي اين نفرات تا قبل از اعزام به رقابت‌هاي جهاني از شبكه‌هاي مختلف راديو و تلويزيوني پخش شود، شور و انگيزه بي‌وصفي به آنان مي‌بخشد.

وي گفت : تيم‌هاي ملي كشتي آزاد و فرنگي كشورمان در حالي بايد به زودي عازم رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو شوند كه سال گذشته در مسابقات دانمارك به عناوين سومي و نايب قهرماني جهان دست يافتند.

كاوه افزود: ولي نمي‌دانم دليل اين كار چيست كه در چنين لحظات حساسي تمام شبكه‌هاي تلويزيوني ما پر شده از اخبار رنگارنگ و حاشيه‌اي فوتبال كه اين رشته در مقايسه با كشتي، حتي گوشه‌اي از افتخارات آن را نيز كسب نكرده است.

وي تاكيد كرد : قصد توهين به اهالي فوتبال و بي‌اهميت جلوه دادن اين رشته پر طرفدار و مردمي را ندارم اما هر چيز حد و مرزي دارد كه من فكر مي كنم پرداختن به حواشي فوتبال و فراموشي رشته‌اي مثل كشتي از حد و حدود خود خارج شده است.تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: