برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نیکولیچ در گفتگو با مهر:تیم امید پتانسیل قهرمانی آسیا را دارد/ هنوز کابوس تیم جوانان را می بینم

سرمربی پیشین تیم فوتبال جوانان ایران گفت: تیم امید با حفظ استخوانبدی تیم جوانان پتانسیل بالایی برای قهرمانی در بازی‌های آسیایی گوانگژو خواهد داشت.

نناد نیکولیچ، مدیر کروات تیم‌های پایه فوتبال باشگاه فولاد خوزستان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: جای امیدواری بسیاری است که شاکله اصلی تیم جوانان در تیم امید حفظ شده و بازیکنانی که دو سال پیش از تیم‌های سراسر کشور انتخاب شدند امروز در اختیار کادر فنی تیم امید قرار گرفتند که حتی می توانند پشتوانه خوبی برای تیم ملی بزرگسالان باشند.

نیکولیچ اضافه کرد: از صمیم قلب برای تیم امید و آقای پیروانی که بسیار مورد علاقه من هستند و احترام خاصی برای ایشان قائلم آرزوی موفقیت می کنم و اطمینان دارم با برنامه ریزی خوب و برگزاری دیدارهای تدارکاتی مناسب تیم امید می تواند در بازی‌های آسیایی گوانگژو روی سکو بایستد.

وی در مورد کیفیت مسابقات لیگ برتر و ارزیابی خود از مدعیان قهرمانی این دوره تصریح کرد: من یکسال و نیم از فوتبال ایران دور بودم و هنوز در فضای مسابقات لیگ قرار نگرفتم اما اعتقاد دارم تیمی که توانسته باشد خریدهای بهتری انجام دهد و مهره‌های با ارزش‌تری را در اختیار داشته باشد می تواند مدعی قهرمانی باشد. ضمن اینکه به اعتقاد من بازگشت لژیونرهایی مانند مهدوی کیا، عنایتی، مبعلی، کاظمیان و ... سطح کیفی لیگ امسال را بالا می برد و باید شاهد رقابت‌های نزدیک و غیر قابل پیش بینی در لیگ برتر باشیم.

مدیر تیم‌های پایه باشگاه فولاد در مورد انگیزه‌اش از همکاری دوباره خود با این باشگاه و بازگشت به فوتبال خوزستان اظهار داشت: من پیش از این پنج سال سابقه همکاری با باشگاه فولادخوزستان را داشتم و شاگردان زیادی هم از این باشگاه به تیم‌های ملی و لیگ برتر معرفی کردم. اعتقاد دارم فولاد خوزستان باشگاهی سازمان یافته و دارای امکانات مناسب است که با برنامه ریزی خوب بر روی تیم‌های پایه جزو معدود باشگاه‌هایی بوده که عملکرد موفقی در بخش استعدادیابی و پشتوانه سازی داشته و توانسته چهره‌های مستعدی را به فوتبال ایران معرفی کند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال جوانان ایران در مورد ناکامی‌اش همراه این در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا در عربستان اظهار داشت: باور کنید این ناکامی برایم تبدیل به کابوس شده و روزی نیست که به آن تیم و بازیکنانی خوبی که در آن حضور داشتند فکر نکنم.

نناد افزود: من بارها و بارها اتفاقات آن مسابقات را در ذهنم مرور کرده‌ام اما هنوز برایم این سئوال باقی است که این تیم با کیفیت بهتری که از نظر بازیکن نسبت به عربستان و ژاپن داشت چرا نتوانست از گروه خود صعود کند. البته در فوتبال اینگونه اتفاقات زیاد عجیب نیست. در جام جهانی هم کاپلو با تمام ستارگان تیم انگلیس راه به جایی نبرد و نتوانست به مراحل بالاتر صعود کند. اما افسوس که تیم جوانان با تمام پتانسیلی که داشت نتوانست در رقابت‌های آسیایی شایستگی خود را به نمایش بگذارد.

وی تصریح کرد: به عنوان سرمربی آن تیم تمام مسئولیت شکست تیم ملی جوانان را می پذیرم ولی اعتقاد دارم مسائلی در این تیم اتفاق افتاد که از اختیار من خارج بود. مطمئن باشید اگر زمان به عقب برگردد و دوباره به تیم جوانان برگردم قطعا همکارانم را خودم انتخاب خواهم کرد و اجازه نخواهم داد یکسری اشتباهات در تیم تکرار شود. 


تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: