برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صالح در گفتگو با مهر:ذوب آهن بازی بسیاری مشکلی در آبادان پیش رو دارد

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان دیدار این تیم برابر صنعت نفت آبادان را سخت و نفس‌گیر دانست.

مجید صالح در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی بسیاری مشکلی را در آبادان پیش رو داریم. از یکسو باید با شرایط آب و هوایی مبارزه کنیم و از سوی دیگر تیم بسیار خوب صنعت نفت که کادرفنی مجربی آن را هدایت می‌کند، برابرمان قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه بسیار خوشحال است فوتبال خوزستان خصوصا آبادان احیا شده، اضافه کرد: نمی‌توان به عملکرد تیم صنعت نفت در دو بازی گذشته توجه کرد زیرا بازیکنان این تیم از انگیزه بالایی برای جبران ناکامی در بازی‌های گذشته و کسب نتیجه قابل قبول برابر ذوب آهن برخوردار هستند و قطعا این مسائل کارمان را برای موفقیت در این بازی سخت‌تر خواهد کرد.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد پایان محرومیت تماشاگران آبادانی تاکید کرد: فوتبال بدون تماشاگر معنایی ندارد، ضمن اینکه تشویق‌های خاص هواداران آبادانی بسیار زیباست و جای آنها در ورزشگاه خالی بود. امیدوارم دیگر اتفاقی نیفتد تا از حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها جلوگیری شود.

وی افزود: بازیکنان ما بسیار حرفه ای هستند و با درک این موضوع که هر بازی حتی شهرآورد هم تنها 3 امتیاز دارد و پس از پایان، باید آن را فراموش کرد، برابر صنعت نفت هم به فکر کسب موفقیت و بدست آوردن امتیاز کامل مسابقه هستند.

صالح در پایان گفت: نگاه به جایگاه تیم‌ها در جدول تا هفته‌ دوازدهم صحیح نیست زیرا هر هفته ممکن است جایگاه تیم‌ها تغییر کند اما برای رسیدن به موفقیت نهایی باید روند صعودی تیم را با کسب امتیازات لازم در هر دیدار حفظ کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دوشنبه شب در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.


تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: