برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استاندارآذربايجان شرقي: طرفداران تراكتورسازي، راه پيروزي اين تيم را همواركردند

ورزش. داخلي. ورزش. تراكتورسازي تبريز
تبريز- استاندار آذربايجان شرقي گفت: طرفداران تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز، راه پيروزيهاي اين تيم در رقابتهاي ليگ برتر را همواركردند.

احمد عليرضابيگي شنبه شب و بعد از افطار در بازديد از تمرينات اين تيم در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريزافزود: طرفداران اين تيم با حضور در بازيهاي خانگي و خارج از خانه، زمينه پيروزيهاي آن درفصل پيش رقابتها را فراهم و در فصل جاري نيز اين حمايتها را ادامه خواهند داد.

وي گفت: تماشاگران در بالا بردن ارزشهاي انساني و اسلامي و كاهش تنش در ورزشگاهها نقش اساسي دارند.

عليرضابيگي اظهارداشت: تلاش و همت مضاعف بازيكنان و كادر فني تيم ميتواند تراكتورسازي را در ليگ دهم به عناوين بهتر و كسب سهميه آسيايي برساند.

استاندار آذربايجان شرقي افزود: تماشاگران منزلت و شان فوتبال استان و تبريز هستند و بايد از پتانسيلهاي بالقوه آنان حمايت قاطع كرد.

از تمرينات شب گذشته تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز بيش از سه هزار نفر از هواداران اين تيم به همراه خانواده خود ديدن كردند.

تيم فوتبال تراكتورسازي تبريزدر پايان هفته پنجم با ‪ ۵‬امتياز در رده سيزدهم جدول رده بندي قرار دارد و ساعت ‪ ۲۱‬و ‪ ۴۵‬دقيقه فردا /دوشنبه/ ميزبان ملوان بندر انزلي خواهد بود.

اين تيم كه با راي كميته انضباطي و پس از بازي با پيروزي تهران، از به همراه داشتن هواداران خود در دو بازي خانگي محروم شده بود، در بازي فردا و براي اولين بار ازحمايت هواداران خود برخوردار خواهد بود.
تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: