برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي قهرماني نوجوانان آسيا/ فرنگي كاران ايران حريفان خود را شناختند

ورزش. كشتي. نوجوانان
تهران - مراسم وزن كشي رقابتهاي كشتي فرنگي قهرماني نوجوانان آسيا عصر روز گذشته برگزار شد و طي آن كشتي گيران ايران، حريفان خود را شناختند.

به گزارش روز جمعه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي؟ يكي از نكات قابل توجه پس از انجام مراسم وزن كشي رقابتهاي قهرماني كشتي نوجوانان آسيا ،رودرو شدن بيشتر نمايندگان ايران در دور نخست با حريفان اصلي شان است كه به نوعي يك فينال زودرس براي آنها به حساب مي‌آيد.

بنابر اين گزارش در وزن ‪ ۴۲‬كيلوگرم، رضا خدري در دوراول با حريف ازبكستاني روبرو مي‌شود و دروزن ‪ ۴۶‬كيلوگرم نيز بهروز ملكي در دور نخست به مصاف كشتي‌گيري از قزاقستان مي‌رود .

در وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم رامين طاهري در دور اول با كشتي‌گيري از قزاقستان روبرو مي‌شود و در وزن ‪ ۵۴‬كيلوگرم نيز رامين گرمسيري در دور اول به مصاف كشتي گير تايلندي مي‌رود.

در وزن ‪ ۵۸‬كيلوگرم ،سهيل مقبلي در دور نخست مقابل نماينده كره جنوبي مي گيرد و در وزن ‪ ۶۳‬كيلوگرم هم مرتضي انوشه در دور اول بايد با كشتي‌گيري از ازبكستان مبارزه كند.

محمد رسولي در وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم، پس از استراحت در دور نخست بايد در دور دوم با حريفي ازهند مصاف كند.

در وزن ‪ ۷۶‬كيلوگرم امير حسين مولايي در دوراول با كشتي‌گيري از ژاپن روبرو مي‌شود و در وزن ‪ ۸۵‬كيلوگرم نيز فرشاد رستمي كيا در دور نخست با نماينده كره جنوبي كشتي خواهد گرفت.

در وزن ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم بابك دژباني پس از استراحت در دور اول، بايد در دور دوم به مصاف كشتي‌گيري از هند برود.

تيمهاي مطرح قاره كهن از جمله ايران، كره جنوبي، قزاقستان، ازبكستان، ژاپن و هند براي حضور در رقابتهاي قهرماني نوجوانان آسيا در شهر بانكوك مستقر شده اند. ضمن اينكه اعضاي تيم‌هاي كشتي آزاد و فرنگي نوجوانان ايران در هتل الكساندر اسكان يافته اند.

رقابتهاي كشتي فرنگي قهرماني نوجوانان آسيا ،امروز ‪ ۸‬مرداد ماه در شهر بانكوك تايلند برگزار مي‌شود.

مسابقات كشتي آزاد قهرماني نوجوانان آسيا نيز روز يكشنبه ‪ ۱۰‬مرداد ماه برپا خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: