برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ملي پوش شنا:براي رسيدن به فينال بازيهاي آسيايي تمرينات سختي انجام مي دهيم

ورزش. ورزش‌هاي پايه. شنا
بابلسر - عضو تيم ملي شناي ايران گفت: تمرينات آماده‌سازي خود را با هدف رسيدن به فينال بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو انجام مي‌دهيم.

پاشا وحدتي روز جمعه در حاشيه دهمين المپياد ورزشي دانشجويان پسر در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت:براي اولين بار است كه در مسابقات المياد ورزشي دانشجويان شركت مي‌كنم و سطح اين رقابت‌ها را نسبتا خوب مي بينم.

وي ادامه داد: در تمام مواد سطح شركت‌كننده ها به حدي بود كه مسابقات در مرحله مقدماتي و فينال ‪ A‬و ‪ B‬برگزار شد و اين براي چنين مسابقاتي بسيار خوب است.

وحدتي در مورد امكانات مسابقات نيز گفت: خوابگاه شهر آمل بسيار گرم و بد بود و غذايي هم كه به ورزشكاران داده مي‌شود اصلا مناسب يك محيط ورزشي نيست.

قهرمان كرال سينه ‪ ۱۰۰‬متر المپياد ورزشي دانشجويان پسر افزود: استخر بسيار خوب است اما هواي داخل آن بسيار گرم بود و اين براي شناگران بسيار مشكل ساز شده است.

عضو تيم ملي شناي ايران گفت: قرار است براي برگزاري يك اردوي تداركاتي به مدت يك ماه و نيم به كشوركرواسي سفر كنيم تا براي شركت در بازيهاي آسيايي گوانگ ژو آماده شويم.

وي تاكيد كرد: اميدواريم تا در مواد مختلف به فينال مسابقات برسيم و حتي در رشته‌هاي سرعت شانس كسب مدال داريم.

دهمين دوره المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور با حضور بيش از سه هزار ورزشكار و مربي از ‪ ۴‬تا ‪ ۱۳‬مردادماه به ميزباني ‪ ۴‬دانشگاه استان مازندران در حال برگزاري است.
تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: