برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ملي پوش بسكتبال: ايران شانس دو پيروزي در جام جهاني تركيه را دارد

ورزش. بسكتبال. بسكتبال
تهران - ملي پوش تيم بسكتبال ايران گفت: حريفان ايران در رقابت‌هاي جام جهاني، رقباي سرسختي هستند اما اگر بازي خودمان را انجام دهيم فكر مي‌كنم در مقابل اسلووني و تونس شانس برتري خواهيم داشت.

ارسلان كاظمي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطرنشان كرد: گروه ايران در بازي‌هاي جام جهاني بسكتبال بسيار سخت است و همگروهي با تيم هايي از جمله آمريكا، برزيل و ليتواني حكايت از آن دارد كه ملي پوشان بايد خود را براي جنگ‌هاي نابرابر آماده كنند.

وي ادامه داد: تيم آمريكا اگر بهترين تيم جهان نباشد ، در بين برترين ها است و بازيكنان اين تيم تجربه بازي در ليگ معروف ان - بي-اي را دارند، به نظرمن اين يك فرصت طلايي براي بسكتبال ايران است تا با جدال با چنين تيم‌هايي تجربه بسيار ارزشمندي را براي ورزش ايران به دست آورد.

كاظمي ادامه داد: اگر بازي خود را به نمايش بگذاريم و مصدوميت همه ملي پوشان حل شود، فكر مي‌كنم در مقابل تيم‌هاي اسلووني و تونس شانس برتري داريم هر چند كه نتيجه را از الان نمي‌توان پيش بيني كرد اما اين مهم دور از دسترس نيست و اگر كمي شانس همراه تيم ملي باشد، مي‌توانيم دو پيروزي در جام جهاني داشته باشيم.

وي در مورد فصل آينده خود و حضورش درليگ ‪ NCAA‬آمريكا گفت: با توجه به اين كه بايد درسم را ادامه دهم، سال آينده نيز در ليگ اتحاديه ورزشي كالج‌هاي آمريكا بازي خواهم كرد و پس از آن بايد در مورد آينده ورزشي خود تصميم‌گيري كنم. البته اميدوارم هر جايي كه باشم بتوانم براي تيم ايران يك كمك محسوب شوم و در موفقيت‌هاي اين تيم سهيم باشم چرا كه خود را يك ايراني مي‌دانم و به آن افتخار مي‌كنم.تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: