برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي جودو نوجوانان: عملكرد قاسمي راضي‌كننده بود

ورزش. رزمي. جودو
تهران - سرمربي تيم جودوي نوجوانان ايران در مورد عملكرد فرشيد قاسمي در بازي‌هاي المپيك سنگاپور گفت: به عنوان سرمربي تيم ملي از عملكرد و مبارزات قاسمي رضايت دارم.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، محمدجناب زاده خاطرنشان كرد: اين ورزشكار نوجوان مي‌توانست در سنگاپور به عنواني بهتر از هفتمي دست يابد.

وي افزود: قاسمي چند ماه از تمرينات تيم ملي به دور بود و تنها به دليل قوانين موجود براي حضور در المپيك به جمع ما ملحق سد.

جناب زاده ادامه داد: كميته بين‌المللي المپيك اعلام كرد كه تنها ورزشكاراني كه در مسابقات جهاني سال گذشته حضور داشته‌اند در المپيك حق شركت دارند و همين سبب شد تا قاسمي را به اردو دعوت كنيم.

مربي تيم نوجوانان اظهار داشت: با اين اوصاف فرشيد قاسمي مبارزات خوبي را از خود نشان داد و فاصله زيادي با كسب مدال برنز نداشت.

وي افزود: جودوكار وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم ايران در بازي‌هاي المپيك ورزشكاراني از سن مارينو، آندورا، و ليتواني را مغلوب كرد كه نشانگر توانايي بالاي اين جودوكار است.

به گفته جناب زاده در ادامه بازي‌هاي المپيك سنگاپور اميد نصيرپور در وزن منهاي ‪۸۱‬كيلوگرم به ميدان مي‌رود كه اميدوارم مدال خوش رنگي را به دست آورد.

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: