برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/مظفر: با استناد به اطلاعات نادرست از حجاب تيم بانوان ايراد مي‌گيرند

شهرزاد مظفر در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس درباره شكست 4 بر يك مقابل گينه اكوا خاطرنشان كرد: ديدار خيلي سختي را پشت سر گذاشتيم. بچه هاي ما پا به پاي حريف دويدند و من ار همه آنها ممنون هستم.
وي ادامه داد: گل هايي كه خورديم بر اثر بي تجربگي بود. در جريان مسابقه خوب هستيم اما در لحظات حساس اشتباهاتي مي كنيم كه برايمان گران تمام مي شود.
مظفر اظهار داشت: اشتباهات ساده و پيش پا افتاده اي را مرتكب مي شويم. به عنوان مثال در بازي ديروز و در صحنه گل سوم دروازه بان ما مي توانست جلو بيايد و توپ را جمع كند اما اين كار را انجام نداد و مدافع ما در همان صحنه مجبور به انجام خطا در محوطه جريمه شد.
اين مربي افزود: در صحنه گل دوم هم مدافع ما مي توانست توپ را دفع كند اما اين اتفاق رخ نداد. اگر گل ها را از بازي خارج كنيم مي توانم بگويم به جزء آن 4 اشتباه در بقيه لحظات خوب بوديم اما وقتي شما اشتباه مي كنيد فورا جريمه مي شويد.
مظفر تاكيد كرد: در 90 درصد بازي خوب هستيم ولي در 10 درصد باقي مانده بر اثر بي تجربگي و نداشتن ديدارهاي تداركاتي بين المللي غافلگير مي شويم.
سرمربي تيم نوجوانان گفت: به لحاظ فني نمي توان راهكاري براي اين اشتباهات در نظر گرفت مگر اينكه ديدارهاي بين المللي انجام دهيم و بازيكنان اين شرايط را لمس كنند. فقط با مسابقه است كه مي توان درصد اين اشتباهات را كاهش داد.
وي با اشاره به قدرت بدني بالاي بازيكنان گينه اكوا تصريح كرد: بخشي از اين موضوع ژنتيكي است و بخش ديگر به بدنسازي آنها برمي گردد. ما 4 ماه زمان داشتيم كه نزديك يك ماه آن امتحانات بچه ها بود و 4 اردو را پشت سر گذاشتيم و در اين زمان نمي توان كار بدنسازي انجام داد.
مظفر درباره ديدار رده بندي با تركيه در روز سه شنبه عنوان كرد: قابليت بردن اين تيم را داريم. بازي دشواري است اما اگر همانند بازي با همين تيم در مرحله مقدماتي و مسابقه ديروز با گينه اكوا باشيم مي توانيم اين تيم را شكست دهيم.
وي يادآور شد: در ديدار با تركيه و گينه اكوا كه با نتايج 4 بر 2 و 4 بر يك باختيم خيلي بهتر از ديدار با گينه نو كه يك بر صفر برديم بازي كرديم. گينه اكوا تيم قدرتمندي است كه شيلي را 4 بر يك شكست داده بود.
مظفر با بيان اينكه مقابل گينه اكوا نتيجه بدي نگرفته ايم گفت: از نحوه بازي بازيكنان راضي هستم. اين 3 مسابقه براي ما يك دنيا تجربه بود.
اين مربي با انتقاد از كمك داور ديدار ديروز خاطرنشان كرد: داور وسط عملكرد خوبي داشت اما كمك او گل سالم ما را قبول نكرد. در هر 3 بازي گذشته كمك داوران اشتباهات فاحشي داشتند.
وي با بيان اينكه فيلم مسابقات را در اختيارشان نمي گذارند، گفت: من عادت ندارم شكست تيمم را گردن داور بيندازم اما متاسفانه تورنمنت عجيبي را پشت سر گذاشتيم. من روي خط بودم و ديدم كه كمك داور دو آفسايد كاملا اشتباه را اعلام كرد. 2 بر يك عقب بوديم و كمك داور دو فرصت گل را در بهترين شرايط از ما گرفت. در دو بازي قبلي هم 2 گل ما را قبول نكردند.
مظفر درباره اينكه طيبه صفايي عضو فراكسيون بانوان مجلس از نحوه حجاب اين تيم ايراد گرفته، اظهار داشت: نمي دانم چرا اين بحث ها مطرح مي شود و از اين موضوع تعجب مي كنم. اين لباس در تهران مورد تاييد سازمان تربيت بدني قرار گرفت و از تهران تا اينجا چيزي عوض نشده است. اگر مشكل و اشتباهي بوده مربوط به تهران است، هر چند تاكيد مي كنم كه اين لباس از تهران تا سنگاپور هيچ تعييري نكرده و همان لباس مورد تاييد است.
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان يادآور شد: حتي تحت فشار فيفا حاضر نشديم از اصول و اعتقادات مان عقب نشيني كنيم. من احساس مي كنم اطلاعات و اخبار غلطي به تهران مي رسد و اين موضوع باعث اين گونه اظهار نظرها مي شود.
مظفر گفت: اگر با ما تماس مي گرفتند مي گفتيم چه اتفاقي رخ داده است اما اين كار انجام نشد و صرفا با استناد به اطلاعات نادرست از حجاب اين تيم ايراد مي گيرند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: