برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم‌هاي پرستاره پر خبرنداستيلي: شاهين بازي زيبايي برابر پرسپوليس انجام مي‌دهد

حميد استيلي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد ديدار با پرسپوليس اظهار داشت: بازي حساسي است و تيم ما براي اين مسابقه كاملا آمادگي دارد. به جز يكي دو بازيكن مصدوم ساير نفرات را در اختيار داريم.
وي در مورد تفاوت پرسپوليس كنوني با پرسپوليس دور‌ه‌هاي گذشته گفت: پرسپوليس در اين فصل تيم خوبي است و بازيكنان خوبي جذب كرده و نتايج مناسبي هم گرفته است. با مديريت خوب حبيب كاشاني و همچنين سرمربيگري دايي روزهاي خوبي دارند.
استيلي با اشاره به وضعيت شاهين عنوان كرد: تيم ما از نظر روند فوتبالي خوب بوده اما از نتايج تيم زياد راضي نيستم. در ديدار دوشنبه شب برابر پرسپوليس نيز قطعا بازي زيبايي انجام خواهيم داد.
بازيكن اسبق تيم ملي در مورد رويارويي با علي دايي گفت: من و دايي با يكديگر همبازي بوده‌ايم و او فصل گذشته با پرسپوليس خوب نتيجه گرفت و در اين فصل نيز با تيم خوب كار كرده است. برايش آرزوي موفقيت مي‌كنم.
استيلي در مورد اينكه مي‌تواند نتيجه برد 4 بر يك فصل قبل شاهين را برابر پرسپوليس تكرار كند گفت: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد و نمي‌توان اكنون نتيجه بازي را پيش بيني كرد.بازيكنان شاهين به هماهنگي خوبي رسيده‌اند با اين حال بازي‌هاي مختلف فوتبال با يكديگر قابل قياس نيستند.
سرمربي سابق استيل آذين در مورد شرايط متغير مديريتي اين باشگاه گفت: استيل آذين تيم پرستاره‌ و پرخبري است و چون من در بين آنها نيستم نمي‌توانم اظهار نظري در اين مورد داشته باشم، فقط اميدوارم استيل آذين خوب نتيجه بگيرد زيرا هدايتي از جيبش خرج مي‌كند و يك باشگاه خصوصي است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: