برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دوستي: 6 بازيكن خود را در اردوي همدان در اختيار نداشتيم

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دوستي در مورد شرايط تيم جوانان در اردوي همدان اظهار داشت:اين اردو كه با همكاري مسئولين استان همدان به خصوص صوفي، رئيس هيات برگزار شد از هر لحاظ به آمادگي تيم ملي كمك كرد چرا كه با در اختيار داشتن امكانات بالا توانستيم يكي از بهترين شرايط اردويي را پشت سر بگذاريم.
وي افزود: عصر روز گذشته نيز يك ديدار تداركاتي با تيم بهزيستي كه در ليگ دسته دوم حضور دارد، را پشت سر گذاشتيم كه اين ديدار با نتيجه 9 برصفر به سود تيم زير 19 سال به پايان رسيد.
دوستي ادامه داد: از عصر روز سوم شهريور ماه، ملي پوشان در كمپ تيم هاي ملي جمع خواهند شد تا روز پنجم شهريور عازم كشور تركيه شويم. در اين كشور علاوه بر برگزاري تمرينات بدنسازي و آماده سازي، احتمالا 2 يا 3 ديدار تداركاتي را برگزار خواهيم كرد. هدف ما از حضور در اين اردو، برپايي تمرينات ويژه، مخصوصا بدنسازي بازيكنان است تا با آمادگي كامل در مسابقات قهرماني آسيا حضورداشته باشيم.

سرمربي تيم زير 19 سال عنوان كرد: در اردوي همدان به دليل برگزاري ليگ برتر بازيكناني چون ميلاد غريبي، يعقوب كريمي، محبوب مجاز و ايمان صادقي را دراختيار نداشتيم؛ اما با تعامل خوبي كه با مربيان ليگ برتري وجود دارد و حمايتي كه اين مربيان از تيم هاي ملي از پنجم شهريور ماه تا پايان مسابقات آسيايي بازيكنان ليگ برتري را در اختيار خواهيم داشت. البته كاوه رضايي و علي گودرزي نيز به دليل مصدوميت در اردوي همدان حضور نداشتند اما به اردوي تركيه خواهند رسيد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: