برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهماندوست در گفت و گو با فارس: سيستم‌ها قبل از انتخابي وزن هشتم تيم ملي تكواندو كنترل شده بود

رضا مهماندوست در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: مگر مي شود قبل از مسابقات حساس تيم ملي دستگاه هاي هوگوي الكترونيكي به دقت كنترل و امتحان نشود؟ خود مهندسي كه مسئول اين كار بود از اينكه مشكلي براي سيستم به وجود آمده بود، ناراحت شد.
وي ادامه داد: دستگاه مرتب هنگ مي كرد به طوريكه مجبور شدند كل كامپيوتر را عوض كنند. قبل از شروع مبارزه همه چيز را امتحان كرديم، بچه ها به هوگوها ضربه زدند و امتيازات ثبت شد؛ حتي آنها 2 راند هم مبارزه كردند و از راند سوم بود كه اين مشكلات به وجود آمد.
مهماندوست در پاسخ به اينكه چرا با هوگوي معمولي كار را ادامه نداده است، خاطرنشان ساخت: در مسابقه حساسي مثل انتخابي وزن هشتم كه هر دو تكواندوكار يك بار به برتري رسيده اند برگزاي مبارزه سوم با هوگوي معمولي حرف و حديث ها زياد مي شد و مشكلاتي به وجود مي آمد.
سرمربي تيم ملي با اشاره به عدم رضايت رجلي از اين انتخابي گفت: به هر حال وقتي از تيم ملي خط مي خوري، ناراحت هستي. رجلي خودش مقصر بود، او يك ضربه به سر تاجيك زد و امتياز ثبت نشد در همان زمان يكي از داوران خارج گاليو داد(توقف بازي) رجلي ايستاد و مبارزه نكرد و حسين توانست امتياز بگيرد.
وي تاكيد كرد: حرف اول و آخر را داور وسط مي زند و كوروش نبايد به حرف ديگران توجه مي كرد. من از هر دوي آنها راضي هستم، تاجيك كه نفر اول رنكينگ جهاني در وزن هشتم است و رجلي نيز به جرگه بهترين هاي وزن هشتم آمده است.برايم فرقي نمي كرد كه چه كسي مسافر گوانگجو شود.
مهماندوست درباره لغو اعزام به يونان گفت: هن ماير كه اكنون سرمربيگري يونان را برعهده دارد در تماسي به ما گفت كه اين مسابقات براي تيم ملي ايران سطح پاييني دارد و به درد تيم هاي سوم و چهارم ما مي خورد به همين دليل از سفر به آنجا منصرف شديم.
وي افزود: اما مجوز شوراي برون مرزي را براي انگليس گرفته ايم. اكنون تيم ملي بعد از مدت ها تعطيلي كارهاي بازسازي را انجام مي دهد تا كم كم تمرينات پرفشار خود را شروع كنيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: