برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از امضاي توافقنامه قرارداد پرسپوليس با اوسال فسخ شد

به گزارش خبرگزاري فارس، هرو اوسال كه به دليل ابتلا به هپاتيت ب از جمع پرسپوليسي‌ها جدا شد در هفته‌هاي گذشته مشكلاتي را براي فسخ قرارداد با پرسپوليس‌ها داشت.
بالاخره پس از جلسات متوالي اوسال صبح امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد خود را فسخ و پاسپورتش را از باشگاه دريافت كرد.
مصطفي شكري مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس ضمن تأييد خبر فوق به خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بالاخره پس از كش و قوس فراوان اوسال قرارداد خود را رسما با ما فسخ كرد و اين حق طبيعي باشگاه است كه مطالبات خود را از وي دريافت كند.
وي افزود: از اين بازيكن تعهد گرفتيم كه به دليل هپاتيت ب هيچگونه شكايتي حق ندارد بر عليه پرسپوليس داشته باشد و ادعاهاي خود را نيز اعلام كند، سپس به دنبال حق محفوظ باشگاه پرسپوليس هستيم چون او بايد سي هزار دلار به باشگاه بازگرداند. حتي مي‌توانيم از اوسال خسارت نيز بگيريم كه اين مورد نيز بستگي به نظر مديريت باشگاه دارد.
شكري در پايان خاطرنشان كرد: در ضمن پاسپورت اوسال را نيز به او تحويل داديم و اين بازيكن مي‌تواند همين فردا از كشور خارج شود، البته ITC او در گرو ما تا زمان پرداخت سي هزار دلار خواهد ماند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: