برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/ كياني: غرور و دست كم گرفتن فيليپين عامل شكست ما بود

ابوالقاسم كياني در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به سنگاپور درباره شكست 28 بر 19 مقابل فيليپين خاطرنشان كرد: غرور، بازيكنان ما را گرفته بود و آنها با دست كم گرفتن حريف بازي را واگذار كردند.
وي ادامه داد: حتي 5 درصد آنچه كه در تمرين ديروز انجام داده بوديم را در زمين پياده نكرديم. بازيكنان ما فكر مي كردند چون فيليپيني ها كوچكتر از آنها هستند كار راحتي در پيش دارند و به همين دليل با غرور گام به ميدان گذاشتنند.
كياني تاكيد كرد: ما همان تيمي بوديم كه مي توانستيم آرژانتين را شكست دهد اما امروز با دست كم گرفتن فيليپين شكست خورديم. البته فيليپين تيم خوبي است و در قاره آسيا حداقل 10 بار قهرمان شده و از چين و كره پرافتخارتر است ولي مي توانستيم آنها را ببريم.
سرمربي تيم بسكتبال نوجوانان اظهار داشت: بسكتبال ورزش اول فيليپين است و آنها آمريكايي بسكتبال بازي مي كنند.
وي درباره پاسخ به سوال خبرنگار اعزامي فارس درباره اينكه تيم ايران در پرتاب 3 امتيازي مشكل دارد، گفت: در ايران و در رده نوجوانان شوت زن نداريم و اين ضعف كلي است. در اين رده شوت زدن راحت نيست چون عضلات هنوز شكل نگرفته است.
كياني اضافه كرد: تيم هاي ديگر مثل فيليپين چون برخلاف ما بازيكن بلند قد ندارند روي اين موضوع خيلي كار مي كنند. برخي كشورها نيز همانند آرژانتين به خاطر فيزيك خوب و قدرت بدني بالا در اين زمينه موفق عمل مي كنند اما اين مورد همانند پنالتي يك ضعف كلي در بسكتبال ايران است.
اين مربي يادآور شد: فيليپين در بازي امروز هر آنچه كه لازم بود را انجام داد ولي بازيكنان ما برعكس آنها با غرور بازي كردند و كارهايي كه مدنظرمان بود را انجام ندادند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: