برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مقصودلو در گفت‌و‌گو با فارس:كبدي ايران با قدرت در مسابقات گوانگجو حاضر مي‌شود

اعظم مقصودلو در گفت‌و‌گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس«توانا»، درباره اردوي تيم ملي كبدي ساحلي و سالني اظهار داشت: اردو سه شنبه هفته گذشته با حضور 16 بازيكن با آمادگي بالا و عملكرد خوب بازيكنان به اتمام رسيد در حال ارزيابي نفرات هستيم و در نهايت با 6 بازيكن به مسابقات آسيايي مسقط عمان اعزام مي‌شويم.
وي ادامه داد: با وجود آنكه نخستين حضور تيم ملي كبدي ساحلي در بازي‌هاي آسيايي است، اما با تمرينات خوب اميدوار به كسب مدال در مسقط عمان هستيم. دوره قبلي نيز آماده حضور در رقابت‌هاي آسيايي بوديم اما اجازه شركت به ما را ندادند؛ اما تيم ملي ساحلي ايران حداقل به مقام نايب قهرماني خواهد رسيد.
مقصودلو در پاسخ به اين سوال كه چرا اردوي مشترك تيم ملي كبدي سالني و ساحلي لغو شده است، خاطر نشان كرد: به دليل اينكه قدرت پاهاي بازيكنان تيم ملي كبدي ساحلي بيشتر از ملي‌پوشان سالني است براي جلوگيري از آسيب ديدگي ملي پوشان اين اردوي مشترك را لغو كرديم. اواخر شهريور ممكن است اين دو گروه اردوي مشتركي باهم داشته باشند.
وي كه همزمان سرمربيگري تيم ملي كبدي سالني و ساحلي بانوان را به عهده دارد، در خصوص اردوي آماده‌سازي تيم ملي سالني بانوان عنوان كرد: با برگزاري 2 دوره قبلي تعداد نفرات خود را به 20 بازيكن و سپس 17 بازيكن رسانديم. اردو از بعد از ظهر چهارشنبه با حضور 17 ملي پوش برگزار شده است، تنها يك بازيكن آسيب ديده داشتيم؛ اما بقيه در آمادگي بالا قرار داشتند.
مقصودلو در ادامه از برگزاري اردوي تداركاتي تيم ملي كبدي سالني و ساحلي خبر داد و عنوان كرد: فدراسيون كبدي قول برگزاري اردوي مشترك با تيم ملي هندوستان را در 24 شهريور داده است بنابراين اگر اين اردوي مشترك برگزار شود براي آمادگي ملي پوشان بسيار مفيد خواهد بود. تيم ملي كبدي سالني حتما بايد اردوي مشترك داشته باشد تا بتواند خود را براي رويداد مهم گوانگجو آماده كند. اولويت اصلي ما حضور قدرتمند در گوانگجو است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: