برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت‌و‌گو با فارسحقيقي: انتظار چنين نتيجه‌اي را داشتم

همايون حقيقي جديد در گفت‌گو با خبرنگار ورزشي فارس«توانا»، با اشاره به سطح بالاي مسابقات گفت: درست است كه مسابقات المپيك نوجوانان براي اولين بار برگزار شد ولي سطح مسابقات بسيار بالا بود.
وي ادامه داد: قبل از اعزام به مسابقات، رنكينگ حريفان را مطالعه كردم. ركورد‌ها بسيار بالا بود و حتي با ركورد جهاني و بزرگسالان فاصله بسيار كمي داشت. با اين سطح بالاي مسابقات پيش‌بيني مي‌كردم كه چنين نتيجه‌اي كسب كنم.
حقيقي با اشاره به اينكه قبل از اعزام به المپيك در مسابقات جهاني شركت نداشته است، گفت: تنها مسابقه‌ بين‌المللي كه در آن حضور داشتم مسابقات آسيايي مالزي بود كه سطح مسابقات با المپيك قابل مقايسه نيست. در مسابقات آسيايي فقط چند كشور آسيايي شركت داشتند اما در المپيك همه كشورهاي جهان حضور دارند.
وي از عدم پيگيري كميته ملي المپيك براي برگزاري اردوي مناسب اظهار تاًسف كرد و گفت: تمريناتم را در رشت انجام مي دادم و امكانات اين شهر قابل مقايسه با تهران نيست. حتي استخرها استانداردهاي لازم را ندارند. زمان تمرين هم مناسب نبود. ما فقط يك نوبت در روز به تمرين مي پرداختيم در صورتي كه بقيه تيم‌هاي شركت كننده در المپيك صبح و عصر تمرين داشتند.
شناگر نوجوان ايراني خاطر نشان كرد: ركوردهايم در مسابقات المپيك نوجوانان سنگاپور بهتر از زماني است كه در ايران ثبت كرده‌ام.
اين شناگر ايراني در شناي 200 متر پروانه به مقام هفتم رسيد و در شناي 100 متر پروانه با كسب مقام سوم در دور مقدماتي از راه‌يابي به فينال باز ماند. وي در شناي 200 متر مختلط نيز شركت داشت كه به مقام هفتم بسنده كرد. حقيقي در مسابقات آسيايي كه قبل از اعزام در مالزي برگزار شده بود به مقام پنجم رسيد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: