برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم ملي اهداف پروازي ايران در راه رمديدار دوستانه ايران و ايتاليا يكشنبه آينده برگزار مي‌شود

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، تيم ملي تيراندازي اهداف پروازي ايران براي حضور در ديداري دوستانه با تيم ملي ايتاليا چهارشنبه هفته جاري با 7 تيرانداز در رشته‌هاي تراپ مردان و زنان و تراپ دوبل مردان عازم اين كشور مي‌شود.
مسعود عزيزيان، ادريس شاه‌محمدي و امير چاووشي در رشته تراپ دوبل، سپيده سيراني، نرگس رنجبر و فاطمه اميربهزادي در رشته تراپ زنان و مسلم ميرمحمدي در رشته تراپ مردان با سرمربيگري احمد هاموني حقيقيت در ايتاليا با كشور ميزبان ديدار خواهند كرد.
اين رقابت دوستانه يكشنبه 7 شهريورماه در حاشيه اردوي تداركاتي تيم ملي در شهر رم به منظور حضور پرقدرت در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو برگزار مي‌شود و تيم ملي تنها در رشته‌هاي تراپ مردان و زنان با ايتاليا ديدار خواهد كرد.
تراپ دوبلي‌ها نيز تنها به برگزاري اردو در ايتاليا اكتفا كرده و مسابقه‌اي را برگزار نخواهند كرد.
بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده توسط فدراسيون‌هاي تيراندازي ايران و ايتاليا، توافق شده است تا 2 كشور ضمن برپايي اردوهاي تداركاتي در كشورهاي يكديگر، در رقابت‌هاي دوستانه بين‌المللي نيز حضور پيدا كنند.
همچنين قرار است طبق قول پائولو روسي، رئيس فدراسيون اهداف پروازي ايتاليا، تيم ملي اين كشور با تمام تيراندازان المپيكي‌اش مهرماه عازم ايران شده تا در مسابقات تيراندازي تهران حضور پيدا كنند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: