برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ملي پوش وزنه برداري: تمريناتم را از دو هفته ديگر آغاز مي‌كنم

ورزش. وزنه. ربيعي
تهران - وزنه بردار دسته فوق سنگين تيم ملي كشورمان كه به دليل آسيب ديدگي از ناحيه كتف در آخرين روزهاي اردوي مشكين شهر از ادامه تمرينات بازماند، با نظر كادر پزشكي از دوهفته تمريناتش را آغاز خواهد كرد.

وحيد ربيعي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: پزشكان تيم ملي توصيه كرده‌اند كه دو هفته استراحت كنم و بعد از آن تمرينات بدنسازي را شروع كنم. البته هنوز نمي‌توانم در مورد درمان آسيب ديدگي ام بطور دقيق صحبت كنم.

ملي پوش تيم مناطق نفت خيز جنوب كه از تشديد مصدوميتش در آستانه مسابقات جهاني آنتاليا به شدن ناراحت است، در ادامه افزود: متاسفانه در شرايطي كه تمرينات خوبي را انجام داده بودم و مي‌توانستم در رقابتهاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ آنتاليا براي كشورم افتخارآفرين باشم، مصدوميت كتفم تشديد شد تا شانس حضور در اين رقابتها را از دست بدهم.

وي افزود: فردا بايد نزد پزشك بروم تا بطور دقيق مورد آزمايش و تست قرارگيرم، اما آنچه مسلم است با وجود اين بدشانسي، باز هم تلاش مي‌كنم تا خودم را براي بازيهاي آسيايي گوانگ ژو به تركيب تيم ملي برسانم.

دانده مدال برنز مسابقات آسيايي چين درباره آخرين وضعيت بهداد سليمي و سجاد انوشيرواني ديگرملي پوشان دسته فوق سنگين تيم ملي وزنه برداري نيز گفت:خوشبختانه بهداد سليمي در بهترين شرايط آمادگي قرار دارد. در مورد سجاد انوشيرواني هم فكر نمي‌كردم به اين سرعت و بعد از جراحي زانويش بتواند خود را به شرايط مطلوب برساند.

ربيعي در خاتمه گفت: فكر مي‌كنم با حضور اين دو وزنه بردار بايد به كسب مدال سنگين وزن در مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا اميدوار باشيم، چون نحوه تمرينات و ميزان آمادگي و ركوردهاي اين دو نفر بسيار مطلوب و قابل قبول است.تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: