برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي تيم ملي وزنه برداري: كسب سهميه المپيك مهمتر از مدال جهاني است

ورزش. وزنه برداري. فلاحتي
تهران - مربي تيم ملي وزنه برداري كشورمان در آستانه رقابتهاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ آنتاليا گفت: كادر فني تيم ملي بيشتر از آنكه به مدال آوري در رقابتهاي جهاني بيانديشد، براي كسب سهميه المپيك ‪ ۲۰۱۲‬لندن برنامه ريزي كرده است.

محمدعلي فلاحتي نژاد روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت : كادر فني تيم ملي وزنه برداري براي حضوري شايسته در پيكارهاي جهاني روي واقعيت‌ها برنامه ريزي كرده، نه احتمالات و به همين دليل به هيچوجه توقع كسب مدال از برخي وزنه برداران را نداريم.

وي گفت: البته ما از وزنه برداران سبك وزن انتظار داريم تا با نمايشي قابل قبول در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا، جزو ‪ ۱۰‬نفر برتر اين مسابقات قرار گرفته و براي تيم ملي سهميه حضور در بازيهاي المپيك لندن را كسب كنند.

مربي تيم ملي وزنه برداري كشورمان در خصوص تاثيرات مثبت اردوي مشكين شهر بر ملي پوشان گفت: خوشبختانه در اردوي اردبيل همه چيز براي آماده‌سازي ملي پوشان فراهم بود و به همين دليل كادر فني توانست آنطور كه مي‌خواست برنامه‌هاي تمريني و آماده‌سازي اش را روي وزنه برداران پياده كند.

قهرمان اسبق وزنه برداري جهان ادمه داد: به جز وحيد ربيعي كه به دليل مصدوميتش از تركيب نهايي تيم ملي خط خورد، بقيه اردونشينان بدون هيچ مشكل يا مصدوميت خاصي تمرينات آماده‌سازي را ادامه مي‌دهند.

وي اضافه كرد: البته ربيعي هم در اردو مصدوم نشد، بلكه درد كهنه‌اي در ناحيه كتف چپ‌اش داشت كه بدليل انجام تمرينات سنگين آماده‌سازي تشديد شد و مجبور شديم او را كنار بگذاريم.

فلاحتي نژاد در مورد وضعيت جسماني احسان رضائيان و اينكه آيا او مي‌تواند با مصدوميتي كه از ناحيه زانوي پا دارد به رقابتهاي جهاني برسد يا خير، تصريح كرد: رضائييان مصدوم نشده و اردوي تيم ملي را نيز ترك نكرده است، بلكه ما تصميم گرفتيم، چون اين وزنه بردار جوان به تازگي از بند مصدوميت رها شده و همچنان احساس ناراحتي مي‌كرد را چند روز زودتر از بقيه بچه ها به تهران بفرستيم تا با درمان به موقع اين بتواند در رقابتهاي جهاني به ما بپيوندد.

وي درباره دلايل انتخاب كرمانشاه به عنوان محل برپايي آخرين اردوي تيم ملي پيش از اعزام به تركيه خاطر نشان كرد: پيش از اين قرار بود بعد از اردوي مشكين شهر، عازم يكي از شهرهاي شمالي كشور شويم و اردوي سطح دريا را درآنجا برپا كنيم، اما بخاطر اينكه شرايط مهيا نشد، با هماهنگي انجام شده ، قرار شد كه پيش از اعزام به تركيه در كرمانشاه اردو بزنيم.

مربي تيم ملي وزنه برداري در پايان گفت: مطمئنا با توجه به اينكه كرمانشاه زادگاه كوروش باقري، سرمربي تيم ملي است و مردم آنجا هم مثل اردبيلي‌ها عاشق وزنه برداري هستند، مي‌توانيم از هم اكنون پيش بيني يك ميزباني و استقبال كم نظير را از مسوولان ورزش دوست و مردم خونگرم كرمانشاه داشته باشيم.
تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: